ankara emniyet - ehliyet çıkarttırma

yarın ehliyet başvurusuna gideceğim (ilk defa), akköprü'deki emniyet'e, işim aşağı yukarı ne kadar sürer bir fikri tecrübesi olan bildirirse, ben de günümü ona göre planlarsam süper olur..

ankara.pol.tr

online randevu alınız.
  • umutxtr  (27.12.12 23:41:48)
randevu kalmamış.. kursa kaydolurken her şeyi vermiştim, bir tek kan grubu kartım eksik onu da yarın gitmeden önce halledeceğim. umarım dediğiniz kadar çabuk biter. teşekkür ederim.

  • thejester  (27.12.12 23:58:10)
bir kaç hafta önce aynı yerde bu işlemi yaptıran biri olarak diyorum ki,randevu vs. olmuyor. randevum vardı ama açıkçası sallayan olmadı. tavsiyem harcı orda sıra bekleyerek değil git ziraat bankasında yatır ve sabah saatlerinde git mümkünse. ben 11 gibi gitmiştim işim öğleden sonraya uzadı vs. 1 buçuk 2ye doğru çıktım ve 2 gün sonra aldım ehliyeti. sabah 8-9 gibi gelenlere ise öğleden sonra 3-4 gibi vermişler ehliyeti.bu arada kan grubu kartına da uğraşma hiç, gittim uğraştım ben de kadın bakmadı bile sordu geçti.

  • pelinn.  (28.12.12 00:23:51 ~ 00:24:41)