Lazer Epilasyon

Koltuk altıma lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum 2 yerle konuştum aralarında çok az bi fiyat farkı var ucuz olan 5 seans biraz pahalı olan ise seans olarak degil tamamen kurtulana kadar fiyat veriyor, artık kaç seansta biterse

sorum şu; bunu yaptıran duyurucular ortalama kaç seansta kurtuldular ? 5 seans yeterli midir ?

not:erkek kişisiyim haliyle seyrek değil bu bölgede kıllar
edit:5 seans olan alex, bitene kadar olan ipl imiş

cihazın ne olduğu önemli. bitene kadar diyen yerler genelde ipl kullanır. bu cihaz modern ağda olarak biliniyor, kökten çözüm değil. mümkünse alex kullanan yeri tercih et. pahalıdır, seans başına para alır. ama kesin çözüm olur.

  • inspired by a true story  (27.12.12 11:06:55)
en iyi yerlerden birine gidiyorum, alexandrite yapıyor. 2 seans gittim, azalma var fakat henüz bitmedi.en az 5 seans lazım bitmesi için. ipl'se gitmeni tavsiye etmem ayrıca. özelden yazsana nereye gitmeyi düşündüğünü, ben çok araştırdım belki fikrim vardır.

  • yasanmamısyıllar  (27.12.12 11:13:31)
bitene kadar olanı tercih et. 5 seans yeterli olmayabiliyor.

  • waryemez  (27.12.12 11:15:25)
hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama estetik international varsa bulunduğun yerde mutlaka orayı tercih et.

  • brnbrs  (27.12.12 11:15:42)
benim 3 seansta bitti alexandrite ile.

  • kayranin kedisi  (27.12.12 11:20:21)