En iyi burç(astroloji)

İnsanlar nasıl astrolojik olarak ben x burcuyum bu sebeple en iyisiyim diyebiliyor?

Balık burcu insanları çok duygusal olurmuş, anlarım. Peki insanlar kendilerini satmak(mecazi anlamda) için neden bu özelliğini kullanıyor?

Bu işin en iyisi var mı yahu? Varsa en iyi burç sizce ne? Bence en iyi burç, ölü burçtur.

Sorularım bu kadar.

Burcucum çk gzl çıkmşsn cnm.

en iyi burç BAŞAK! :)
herkesle anlaşıyor bunlar, bunlarla da anşamayanlar gitsinler ölsünler artık ne diyim!

  • mavikalem  (27.12.12 10:40:40 ~ 10:40:48)
en ıyı burc olu burctur +1

oglak candır.
  • fakyoras  (27.12.12 10:41:03)
erkek için en iyi başak mı hıh cimridir onlar be. herkesle de anlaşır çünkü çok diplomatiktir :) en iyi burç akreptir kardeşim. kimse de sevmez bu yüzden.

yıldızı bile antares bunun yav. astronomik olarak şeyedersek herkese 3 tur giydirir.
  • kediebesi  (27.12.12 10:46:18 ~ 10:52:27)
ya afedersin ama s.keyim burçları :) ben de teraziyim. Adilim, duygusalım, estetik algım gelişmiş. Sırf adil olacağım diye, kendimi ikinci plana attığım oluyo. Ama ee, nolmuş yani? Fasa fiso bunlar. Boşverin..

  • bilmemkacincinick  (27.12.12 10:46:57)
akreb.

  • hope ender  (27.12.12 10:48:49)
Dünya Balık burçlu insanlardan oluşsa savaşlar hiç olmazdı diyen çok astrolog var fakat başarıyı ölçü alırsak hayatta en tuttuğunu koparan burçlar Akrep,Kova ve Oğlak olarak bilinir...

  • teodosic  (27.12.12 10:51:49 ~ 10:52:27)
bence ikizler çok seksi bir burç

  • eksi_kisilik  (27.12.12 10:55:59)
Burçların 'iyi' ya da 'kötü' insan olmakla alakası yoktur.
Tamamen karakterler arası farkı ve karakter özelliklerini gösterir.
Bu yine de 'kesin öyledir' diye genelleme yapabileceğimiz bir şey değildir.
Ama belli istisnalar harici çoğunlukla şaşmaz.

Astroloji diye bir şey var. Gökyüzündeki hareketlerin insan üzerine etkisi var. İnanan için Kur'an'da bile yıldızlar, ay, güneş ve gök hareketlerinden bahseder.
Günlük burç yorumları zırvadır, deli saçmasıdır, ticari amaçtır, köşe doldurmadır, o kadar.

İnsanlar kendilerini satmak için neden bu özelliğini kullanıyor?

Bu sorunuzun cevabına gelince, ben kendini bu yolla satan bir kadın görmedim, bu erkeklerin işi. Kadın zaten daha çok ilgilidir bu konularla, karşı tarafı etkileyeceği bir unsur olarak görmez.
Kadın ilgili olan taraf olduğu için, kendini satma amaçlı bunu kullanan erkektir.
Onun sebebi de çok klasik 'ne ekmeğini yedin lan şu burç muhabbetinin'dir.
(Burçlarla gerçekten ilgili erkekleri tenzih ederim.)

Yani, kadının dikkatini çekmek için yapar çoğu erkek bunu.
"Sen ne burcuydun cnm? Yengeç mi? Aa çok duygusal ve anaç olur yengeç burcu kadınları" diyebilmek için.
Kadın da biraz salaksa düşer zaten buna "Aa evet nereden bildin! Sanki birbirimizi çok uzun zamandır tanıyor gibiyiz! Aşkııım!" diye. (Bak sen sürtüğe ya.)

Velhasıl kelam burç var, astroloji var.
Yok diyene uzun dönem araştırmaya girip, gerekirse anket yolunu kullanarak detaylı bir gözlem yapıp, bir adet yay burcu kadını ve bir adet boğa burcu erkeğini tanımalarını tavsiye ederim.
Haydi '100 kişiye sorduk' olmasın ama bu dediğim burçtan 5'er kişi tanıyın, ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Misal ben 100 metreden tanıyorum bunları.

Cevaplarım bu kadar.

Allah, çok şükür yarabbi.
  • Savina Y.  (27.12.12 10:57:47 ~ 15:04:09)
en iyisi diye bir şey yok
ama su grubu burçlar iyidir bence, balık olduğum için onlarla çok iyi anlaşırım.
kötü diyebileceğim tek burç ikizlerdir.
  • yue  (27.12.12 10:59:07)
En iyi burç "oğlak" burcudur.

  • kakao  (27.12.12 11:01:29)
savinaya tek bi konuda katılıyorum, kötü burç yok. ama iyi burç var hehehe
mesela türkiye cumhuriyeti de akrep. :)

  • kediebesi  (27.12.12 11:01:44)
hope ender+1 akreb pampa her konuyu anında sekse bağlar süper bi burçtur,ağır narsist oluyolar bide

  • berginyonbaenre  (27.12.12 11:06:29)
Ama ben yay burcuyum, kötü müyüm bilemedim:(

Niye kimse yay demiyor?
  • insanlik icin buyuk bir adim  (27.12.12 11:10:27)
@insanlik icin buyuk bir adim
ben akrebim ama yay diyorum, kurtarır mı?

  • niye ama  (27.12.12 11:23:53)
oğlak kral burçtur.

  • mega idea  (27.12.12 11:25:23)
erkeklerde iyi burç yok, kadınlarda tek kötü burç ikizler :)

  • muk  (27.12.12 14:50:42)