harry potter nerd'leri arıyorum

selamlar duyuru ahalisi,

sohbet muhabbet etmek, eğlenceli vakit geçirmek için ileri derecede potterhead'lere ihtiyacım var. aradığım şartlar,

-her kitabı 3'er defa veya daha fazla sayıda okumuş olmaları,
-albus dumbledore'un tam adını düzgün sırada ezberden söyleyebilmeleri,
-ozan beedle'ın hikayeleri, fantastik canavarlar nelerdir, nerelerde bulunurlar ve çağlar boyu quidditch gibi yardımcı kitapları okumuş olmaları ve
-kitaplarda geçen terimlerin ingilizcelerine de bir derece vakıf olmaları.

filmlerle pek ilgilenmiyorum açıkçası, o nedenle filmler konusunda yüksek bir beklentim yok muhabbet edeceğim kişiden.

var mı bu kadar potterhead aramızda? varsa keyifle muhabbet etmek isterim. bunaldım bu hayattan, tutunacak tek dalım hp kaldı.

var sayılır

  • utkugunce12  (25.12.12 21:29:58)
eh, yardımcı kitapları okumadım ama ne zaman harry potter hakkında konuşmak istersen bi msj uzağındayım.

not: filmlerinden nefret eden birisiyim.
  • bilmemkacincinick  (25.12.12 21:33:11)
var ilk kitabı yaklaşık 12 yıl önce, 15 kere falan okumustum o zamanlar, yenisi cıkmamıstı bir turlu heh. sonra diğer kitapları çıkar çıkmaz yurtdısından almıstım, sansıma ingiltereydim temmuzda 2 keresinde falan. filmin çekildiği yerleri ziyaret etmiştim taaa 2002de mi ne.. baya severdim yani.

ama artık yaslandım bunlar için genç
  • artificial zapata  (25.12.12 21:37:41)
Ek kitaplarımı okumadım ama tüm kitapları en az 3'er kere okudum. Bildiğin Harry Potter ile büyüdüm ben :) Hatta son kitabın çıktığı sırada İngiltere'e gitmiştim, çevirilmesini bekleyemedim orada bitirdim kitabı. Pek çok ayrıntıyı ince detayına kadar hatırlıyorum, sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamak isterim ^^

  • burka  (25.12.12 21:45:25)
Sıkıldıysan His Dark Materials'ı oku.

  • fapple  (25.12.12 22:08:15)
çağlar boyu kuidiç ve fantastik canavarlar piyasada bulunmuyo ki :/

  • njtbcrn  (25.12.12 23:09:19)
kitapları ben de sayısız okudum.ama filmleri konusunda aynı şeyi söyleyemeceğim maalesef.

  • gakgul  (26.12.12 13:25:59)