[]

Steve Jobs Biyografisi nasıl

şu Walter Isaacson'un yazdığı.. nasıldır abarta abarta bir kahraman mı yaratmaya çalışmışlar yoksa elle tutulur bir hikayesi mi var

apple fanı değilim.. sadece şirketi nasıl kurdu, ayrıldı tekrar geldi bu noktaya getirdi.. merak ediyorum..


 
onu değil de ölüp badem gözlü olmadan evvel başka bi yazarın yazdığı versiyonunu okumuştum fena değildi. mediacat bi sayısında vermişti ordan şeyetmiştim. ondan kötü değildir herhalde. oku sen yine de.


  • periphery  (22.12.12 20:13:10) 
ben ciktiginda alip okumustum. pek yanli yazildigini dusunmemistim acikcasi. kesinlikle sempatik bir insan degil jobs -okumadan once bilmiyordum bunu.


  • evreka  (22.12.12 20:16:22) 
Ben de ilk çıktığında okudum, gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Kitabın tam ortasında gibi aile hayatından falan bahsediyo, orada bayaa baymıştım, ama kesinlikle okumalısın eğer ilgileniyorsan.


  • roket adam  (22.12.12 20:56:39) 
walter'ınki çok iyi. Kesinlikle yanlı veya şişirme değil. Piyasadaki en iyi Jobs biyografisi budur sanıyorsam.


  • perferil  (22.12.12 21:05:59) 
diğerlerine katılıyorum. hatta bazı yerlerde jobs'tan nefret bile edebilirsin. zaten jobs biyografiyi şahsen görüşüp walter isaacson'un yazmasını istemiş ve bittiğinde de kesinlikle okumak istememiş ve her şeyin göründüğü gibi kalmasını istemiş. yine kitapta söylüyor bunu yazar.


  • oldtimer  (23.12.12 00:29:48 ~ 00:30:05) 
kitabın ciltlisini mi önerirsiniz ciltsiz olanını mı

ucuz diye ciltsizini alacağım ama nasıl okuması rahat mı sayfa sayısı ve boyutu büyük çünkü..

internetten aldığım için inceleyemiyorum..
  • bihaber  (23.12.12 23:19:43) 
bende ciltsiz var. font biraz kucuk gelmisti.
ancak ciltli de de ayni buyuklukte sanirim yazilar. emin olmamakla birlikte, soyleyeyim dedim...

  • evreka  (24.12.12 01:01:30) 
elde tutarken rahatsız etmiyorsa sorun yok, ciltli kitap ağır olur ama kapağını tutup ayırdığında sayfaları çevirmesi biraz daha kolaydır.. o yüzden sordum..


  • bihaber  (24.12.12 02:04:09) 
yok, el tutuşu rahattı. hiç sıkıntı yaşamadım ben.


  • evreka  (24.12.12 02:06:13) 
ok, ilgilenen herkese teşekkürler..

kitap alacak olan varsa d&r da 25 tl üzeri kargo ücretsizmiş, bilginiz olsun :)
  • bihaber  (24.12.12 02:29:04 ~ 02:33:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.