Burun Ameliyatı

yakın zamanda burun ameliyatı olucam. bi sorum olcak ameliyata girerken çırılçıplak mı giriyoruz görüyolar mı heryerimizi tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum

Ameliyat onlugu giyersiniz buyuk ihtimalle.

  • pokepoke  (19.12.12 17:55:38)
ben burun ameliyatı olduğumda don ve çorapla kalmıştım masada. Üstüme de önlük giymiştim. Sonrasını hatırlamıyorum ;)

  • alisky  (19.12.12 18:19:21)
harbi lan, ben de göz ameliyatı olduğumda ameliyat önlüğü içinde sadece boxerlaydım, gözle götün çıplak olmasının ne alakası var, bir ipnelik olmasın?

  • [silinmiş]  (19.12.12 18:24:09)
Ameliyat önlüğü altında iç çamaşırın oluyor. Daha 1 hafta önce oldum.

  • babthek3nk  (19.12.12 18:30:40 ~ 18:33:27)
@douchebag

bayilttilar mi peki seni? uyandiginda onlugun arka tarafinda yumurta aki var miydi?
  • nawres  (19.12.12 18:34:54)
narkoz alacaksın sakın yanına sırlarını bilmeyen birilerini alma :) çoğu sırrını bilen bir dostunu al ;)

  • mega idea  (19.12.12 18:52:09)
5-6 yıl önce burun ameliyatı olmuştum (genel anestezi) ama beni çırılçıplak soymuşlardı. allah allah.
edit: üzerime ameliyat önlüğü giydirdiler canım, öyle daldıbır girmedik.

  • marcelorios  (19.12.12 18:52:27 ~ 18:54:59)
teşekkürler herkese iyimiş o zaman

  • giggs  (19.12.12 19:04:28)
hacı iyimiş derken doktoru falan mı gözüne kestirdin biz anlamadık nasıl iyi çıplak girecek olmak?

  • east en boule  (19.12.12 19:11:42)
@east en

çıplak girmiyomuşuz ki çoğu boxerlıymış :D o yüzden iyi dedim zaten doktor erkek
  • giggs  (19.12.12 19:14:16)
@nawres, gözüme iğne yaptılar bir sürü, oynatamadım. onun dışında bilinçliydim.

doktor hanım da erik gibiydi kütür kütür :)

ayrıca ben fazla sakin birisiyim, meditasyon yapıyorum, ameliyat öncesi nabzımı tansiyonumu ölçtüler, çok sakinsiniz dedi hemşire, yine de sakinleştirici iğne yaptı, ameliyat sırasında nabzım daha da düştü, panik oldular, ben de dedim, paniğe gerek yok, normal bu, adrenalin falan vermeyin sakın :)
  • [silinmiş]  (19.12.12 19:28:31 ~ 19:29:16)