[]

Bilgisayarda Günlük tutmak için program

kullanan, önerisi olan var mı?
 
not defteri.


  • snatch  (18.12.12 23:59:25) 
not defteri +1. basit oluğ daktilo fontunda yazılması, yazdıkça yazasımı getiriyor.

online bi şey ararsan penzu.com günlük tutmak için yapılmış.
  • dahinnotha  (19.12.12 00:05:22) 
internet kabulse, penzu.com çok iyidir.


  • barut  (19.12.12 00:44:23) 
öneriler için teşekkürler

penzu güzel görünüyor ama internet olayına sıcak bakamıyorum. her şeyimiz internette zaten, o bari gizli kalsın :)

not defterini .log uzantılı kaydettim tarih eklemedi. windows xp kullanıyorum(hala). belki o yüzdendir.

rednotebook diye bir program buldum, şimdilik deniyorum güzel gibi. notepad gibi basit aynı sadece sol tarafta takvim var, aylar, günler türkçe.

alternativeto.net
rednotebook.sourceforge.net

önerisi olan varsa hala alabilirim, dolduralım burayı.. :)

defter kalem olayı nostaljik ve orjinal olsa da klavyede daha hızlı yazdığımı fark ettim. hem sürekli bilgisayar başındayız sıkıldıkça yazarım iki bişeyler, günleri atlamamış olurum..:)
  • bihaber  (19.12.12 01:06:23 ~ 01:12:32) 
f5 e basarsan da tarih saat eklemeli.
pardon yanlış yazmışım ben
dosyanın başına (yazı kısmına) .log yazıyorsun, enter a basıyorsun. sonra istediğin isimde kaydediyorsun. o zaman her açışta ekliyor.
  • kediebesi  (19.12.12 01:15:53 ~ 01:18:16) 
tamam oldu şimdi..:) böyle bir şeyin varlığından haberdar değildim. oldukça pratik, teşekkürler..


  • bihaber  (19.12.12 02:09:06) 
Günlüğüne bir şifre koymak, içerisine fotoğraf, resim eklemek, bazı kısımları kalın veya renkli yazmak, kişiselleştirmek isteyebilirsin. Bu nedenle not defteri yerine MS Word veya benzeri bir kelime işlemci öneririm.

Mahremiyet nedeniyle internet günlüklerine hiç sıcak bakmıyorum.
  • nf3  (19.12.12 09:16:09) 
  • saruwatari  (19.12.12 10:44:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.