tuttuğunuz takım olmasa hangi takımı tutardınız?

1- hangi takımı tutuyorsunuz?
2- tuttuğunuz takım olmasaydı hangi takımı tutardınız?
3- neden?

tuttuğunuz takımdan kaynaklı diğer takımlara duyduğunuz nefreti bi kenara atarak cevap vermeye çalışırsanız sevinirim.

1- zaten tutmuyorum
2- yine tutmazdım ya da canım istedikçe değiştirirdim.

  • 9kuyruklukedi  (17.12.12 15:25:58)
1. Galatasaray
2. Fenerbahçe

Neden dersen, fenerbahçeli de çok arkadaşım var, muhabbet dönerken yine rahat adapte olabilirdim..
  • quaker  (17.12.12 15:27:09)
1- beşiktaş (4 yaşındayken babam beni ksk-bjk maçına götürmüştü, o vesileyle beşiktaşlı oldum öyle de kaldı)
2- beşiktaş diye bir takım olmasaydı büyük ihtimalle galatasaray'ı tutardım.

edit:
3- başarının getirdiği sürü psikolojisine kapılırdım diye düşünüyorum, çocukluğum beşiktaş'ın sağlam zamanlarında (80'ler sonu 90'lar başı) geçti ve arkadaşlarımın çoğu beşiktaşlıydı. birkaç yıl geçince çoğunluk gs etrafında toplanmaya başladı. fenerli güruh ile üniversitede tanıştım :)
  • kül  (17.12.12 15:27:49 ~ 15:36:05)
1- Galatasaray. Çocukluktan beri böyle gelmiş, severim.
2- Beşiktaş. Sempatim yok değil, yani bazı dönemlerde oluyor. Çünkü genellikle en güçlüleri sevmem. Avrupa liglerinde Liverpool, Napoli, Atl. Madrid, Valencia gibi kulüpleri severim.

  • long live rock n roll  (17.12.12 15:32:20)
1.gs
2.bjk

  • dokunmakalbime  (17.12.12 15:32:38)
1-Bursaspor
2-GS
3-Sempati duyuyorum GS'a.
  • kakao  (17.12.12 15:44:14)
1-Gs
2-Eses
3-Holiganliklari cok hosuma gidiyor hahah
  • KadifeDevrim  (17.12.12 15:50:37)
1- Galatasaray

2- Trabzonspor.

3- Kendimi bildim bileli Galatasaray'ı tutuyorum. Ailede kimse fanatik değildir, yani tutacağı takımı çocukluktan kendi iradesiyle seçmiş biriyim... 95-96 sezonunda, futboldan daha yeni yeni haberdar olmaya başladığım sıralarda Trabzonspor'a da sempati duyduğumu hatırlıyorum. O zaman ben de 5-6 yaşlarındaydım, hem TS hem de GS'liyim diyordum soranlara. Hatta şu anda da bu böyledir, GS çok kötüyse aynı sezon içinde TS daha iyiyse onu desteklerim. Takımı, transferleri takip ederim. 1461'i bile izlerim hatta denk gelirsem. Sebebini soracak olursanız, Anadolu'dan çıkıp da 3 büyüklerin düzenine kafa tutabilmiş olması hoşuma gidiyor. Bir de şehrin kendi kültürünün olması; müziğiyle, aksanıyla, geçmişiyle, dilleriyle vesaire.
  • barut  (17.12.12 15:52:07)
1-tutmuyorum
2-tutsam tutsam beşiktaş olurdu
3-taraftar olayı benim gördüklerim çok şahane adamlar.
  • zenigt  (17.12.12 15:52:53)
1- Galatasaray
2- Gençlerbirliği
3- kendi içinde bir istikarı var. Ankara'da ikamet etmemin de sebebi olabilir. Cavcavı sevmem o ayrı.
  • sadun.net  (17.12.12 15:59:17)
1. eskişehirspor
2. galatasaray ya da beşiktaş
3. fenerliler çok saçmalıyor bjk gs camiası daha mantıklı bence
  • eipcack  (17.12.12 16:08:02)
1-Galatasaray
2-Gençlerbirliği

renkleri 1 mayısta taşıdığım bayrakla aynı!
  • irrasyonel kedi  (17.12.12 16:26:58)
zaten bu şekilde destekliyorum.

1- gs
2- ts
3- liverpool
  • fuskiyenin oglu  (17.12.12 16:29:38)
1-Fenerbahçe
2-Beşiktaş
3-Maçlarına gitmek zevkli oluyor. İsyan ruhları hoşuma gidiyor.
  • kelbukel  (17.12.12 16:44:38)
1-galatasaray
2-liverpool, adana demirspor ya da livorno.
3-bu takımlar bana sendikalaşmayı, işçi hareketlerini ve emeği hatırlatıyor.
  • angina pektoris  (17.12.12 16:54:23)
1-Eskişehirspor
2-Eskişehir DSİ Bentspor
3-gençleri desteklemek lazım
  • jedilance  (17.12.12 17:14:27)
1. fenerbahçe
2. beşiktaş
3. samimi geliyorlan (o ne demekse artık)
  • zenc  (17.12.12 17:26:36)