Hangi akıllı telefonu kullanıyorsunuz?

1) markası ve modeli ne?
2) memnun musunuz?
3) onu alma sebebim ucuz, kaliteli, şık, sağlam, farklı vs...

1) Nokia 1100 ve Philips Xenium kullanıyorum
2) Çok memnunum
3) Çok akıllı telefonlar, şarjları çok uzun süre gidiyor. Ayrıcana çok sağlamlar.
  • insanlik icin buyuk bir adim  (17.12.12 15:12:09)
1) Blackberry 9700
2) çok
3) Para harcayacak yer arıyordum sonra gittim aldım hemen. Parayı bi yere gömmem lazımdı.
  • gökhankaratur  (17.12.12 15:12:33)
1)sony xperia mini pro
2)aramak ve mesaj atmak için kullanıyorum. ikisini de iyi yapıyor.
3)ucuz, küçük, klavyesi var.
  • geven kafa  (17.12.12 15:13:00)
Galaxy Nexus aşırı memnunum.

  • eipcack  (17.12.12 15:20:07)
Samsung Galaxy S2
Memnunum ama bi Jelly Bean gelse daha da memnun olucam.
Gayet şık olduğunu düşünüyorum s3e vs oranla. Ben aldığımda en iyisi buydu.
  • wildkiller  (17.12.12 15:27:18)
Sony Ericsson Live With Walkman (WT19i). Şarj süresi haricinde son derece memnunum. Onu da eBay'den hallettim, 2 pil + pil şarj aletini 10 dolara aldım.

Aldığım dönemin neredeyse en ucuz akıllı telefonuydu. Adreno 205 GPU, Snapdragon 1 GHz CPU ve 512MB RAM mevcut. Kendisinden daha pahalı olan ve daha kötü özelliklere sahip Galaxy Ace gibi telefonlara plaka okutuyor, maaşallahı var. Ayrıca root-ROM işlerine pek meraklıyım, Cyanogenmod 7.2 kullanıyorum. AnTuTu benchmark uygulamasından 6600 puan alabiliyor. İşlemci gerektiğinde 2 GHz'ye kadar hız aşırtılabiliyor. Alet akıyor da akıyor. Walkman serisi ama walkman özelliği falan yok, laf olsun diye koyulmuş. Manuel ekolayzırı bile yok. :D

En güzeli de, ikinci eli şu sıralar 350-400'e rahatlıkla bulunabiliyor. Daha ne olsun? :)

Bundan sonra alacağım telefon Nexus olacak. Artık hangisine param yeterse.
  • ahmetcan44  (17.12.12 15:31:17)
1. iphone4s
2. evet
3. sağlamlık, uygulama ve oyun arşivi
  • dokunmakalbime  (17.12.12 15:33:44)
1-) Nokia 5800 XpressMusic Kırmızı
2-) İdare eder
3-) Alalı bayağı bir zaman oldu. Alırken hem Nokia olduğu hem fiyatı uygun olduğu için aldım.

sıradaki telefonum Lumia 920 olacak gibi geliyor.
  • milan baros  (17.12.12 15:59:18 ~ 15:59:50)
1) Apple iPhone 3GS
2) Memnunum ama bana çok yavaş kalmaya başladı. 5S çıkınca onunla değiştirmek istiyorum artık.
3) 2010 başında almıştım. Valla iPhone işte :)

Şaka bi yana, app'lerinin çeşitliliği, dış görüntüsü, işlerimi hızla halledebilmeme yardımcı olması (dosyalarıma, slaytlarıma bakabiliyorum, müzik, podcast, sesli kitap dinleyebiliyorum, jb yapınca modem diye kullanabiliyorum, vesaire...) Androidin klavyesi filan da hiç akıcı gelmiyor. Nokia'da çok hızlı yazabiliyordum, aynı hızda burada da mesaj yazabiliyorum. Kısacası uzunca bir süre daha bu konuda apple'dan şaşmam.
  • barut  (17.12.12 16:05:05)
iphone 5
normal işte bildiğin iphone
apple'a aıştım
  • schwarzfahrer  (17.12.12 16:05:38)
1. samsung galaxy s2
2. custom rom'larla iyi.
3. bir yıl kadar önce aldım, daha iyisi yoktu.
  • sanal uyku  (17.12.12 16:10:30)
1) iphone ilk versiyonu
2) işimi görüyor (arama ve mesaj)
3) hediye gelmişti.
  • xenophobe  (17.12.12 16:55:27)
1)Samsung Galaxy Note
2)Çok memnunum
3)Kaliteli, hızlı, pili uzun süre idare ediyor, işimden dolayı büyük ekran olması artısı
  • SpecialisT  (17.12.12 17:29:46)
iphone 4 (o zamanlar bu vardı)
-memnumum.
-stabilize ve kullanışlı,ios.
  • rudeboy  (17.12.12 17:39:16)
1) nokia lumia 610
2) hastasıyım
3) pasaport kaydıyla birlikte bana maliyeti 470 lira oldu. aynı fiyata alınabilecek türlü s.kimsonik android telefona basacak kalitede.
  • rotario  (17.12.12 18:34:24)