İlişki vs Yalnızlık

1- Hangisine sahipsiniz? (ilişkim var, flört, fuckbuddy vs vs)

2- Hangisini isterdiniz memnun olmadığınız kısım?

Genel fikirleriniz

1: ilişkim var (daha doğrusu peşimde koşan bir avare)- fuckbuddy de var. (taş gibi bir rus)

2: ikisi de gayet güzel egom en üst kısımda.
  • zenigt  (14.12.12 22:58:00)
1- Hiçbirisine sahip değilim.

2- Bi sevgilim olsa iyi olurdu ama yok. Bu konuda memnun olduğum bişey yok.
  • timed arcs petri net  (14.12.12 22:58:38)
Hiç birine sahip değilim.Düzeyli bir ilişkim olsun isterdim.

Flört hikaye fuckbudy kolay iş.
  • Caaannn  (14.12.12 22:59:37)
1. yalnızım

2. eski sevgilimi özlüyorum. "ben de seni çok özledim, gel birlikte ol" dese olmazdım muhtemelen. eski günlerimizi, birlikteliğimizi, geçmişte yaşadıklarımızı özlüyorum. ama çok değişti. sadece onu özlüyorum. onu sevmemiş olsaydım yalnız olmak hiç koymazdı, yalnızlık sorun değil. yani şu an sanırım sadece geçmişimizi istiyorum. ne onunla yeniden birlikte olmak, ne başka birisiyle olmak, ne bir şekilde ilişki yaşamak... hiçbir şey istemiyorum.
  • der meister  (14.12.12 23:02:53 ~ 23:03:25)
yalnızım. şimdiye kadar flört, fuckbudy, normal ilişki vs vs her şeyi yaşayıp kendini yalnızlıkta bulmak, böyle rahat hissetmek çok ilginç. içindeki ufak bir boşluk dışında en iyisi bu gibi. ilişkiler sunduğu mutluluktan daha çok stres ve esaret veriyor gibi. ilerleyen zamanlarda tekrar deneyeceğim bakalım yaş numarası arttıkça değişen bir şey oluyor mu.

  • taqster  (14.12.12 23:07:15)
1-Yalnızlık
2-Yalnızlıktan gayet memnunum, memnun olmadığım tek kısmı başkalarının memnun olmadığımı sanıp yalnızlığımı bozmaya çalışması.

  • milan baros  (14.12.12 23:09:03)
1- kendimleyim

2- iyiyim böyle
  • devilred  (14.12.12 23:13:50)
ilişkim yok, eski sevgililerimi özlemiyorum. yeni ilişki istemiyorum. flört edeyim, eğleneyim, güzel vakit geçireyim, olursa da sevişeyim bana yeter. gereksiz formalitelerden, saçma sapan 'mecburiyetlerden' bıktım usandım zira.

  • roket adam  (14.12.12 23:28:04 ~ 23:38:24)
1. İlişkim var

2. İlişkimden memnunum ama genel olarak insanlardan haz etmiyorum. Misal ilk cevabı veren herifin yazdıklarını okuyunca tiksindim.
  • buff  (14.12.12 23:32:25)
1- kendime sahibim
2- hayatı paylaşmayı özledim

  • bucuuu610  (14.12.12 23:33:05)
1. ilişkim yok.
2. bunu buraya yazmam bir şeye yaramayacak. ondan memnun değilim işte.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (15.12.12 00:02:57)
1. ilişkim vardı. bitti. nasıl olması gerekiyordu, başlaması gerekmiyor muydu veya bitmesi mi gerekiyordu bilmiyorum.

2. karşı cinsle kolay ilişki kurabilen birisi değilim. kurduğum ilişkiler de sağlam oluyor yalnız duygusal anlamda ilişkiler değil. sağlam arkadaşlıklar şeklinde. sayısı da fazla değil. bir ilişkiyi yürütebilir miyim bu durumda bilmiyorum. normal arkadaşlık ilişkilerimi zor yürütüyorum zaten.
  • il padrino  (15.12.12 00:28:26)
1- Şu an ikisi de yok. Düzenli ilişkiye zaten karşıyım ben.
2- Şu an olmasını ben istemiyorum.

  • barut  (15.12.12 00:36:24)