fm 2013

korsan oynayan yok mu lan? varsa oyundan atma sorununa bi çare bulundu mu? var mı bilgisi olan? tşk öpt.

"bas git burdan pis fakir" diyeceklere not: orijinal aldırmayan sizsiniz olm. oyun boktan yok efendim maç motoru götüm gibi diyen sizlersiniz. sizin yüzünüzden orijinal almaktan vazgeçtim. gel gör ki 2 hazırlık maçı yaptım, attı oyundan. hep aynı yerde atıyor piç.

oyun on numara, onları diyenler halt etmişler. güncellemeden önce bitakım hatalar vardı evet, hemen çözdüler onları da.
60 lira para verdim, 200 saate yakın oynamışımdır, daha yolum da var. farklı takımlar, ligler var daha hedefimde.
eğer sıkı fm oyuncusuysan 60 lira para değil, öğrenciyim cartım curtum edebiyatını geçmek lazım baştan.
ha yok vermem diyorsan cevabını vereyim, daha korsan imkanı yok. ileride çıkar çıkmasına da sıkıntı yaşarsın, güncellemelerden faydalanamazsın vs.
  • bugategonline  (13.12.12 22:40:46)
bugun daha evvel birisi daha sormustu (silindi veya sildi). siz miydiniz o bilmiyorum ama oraya yazdigim gibi: YOK! hepsi sorunlu ve muhtemelen bu siralar duzelmeyecek. cok merak ediyorsaniz gidip alin.

  • entrapmen  (13.12.12 22:57:31)
ben de seninle aynı durumdayım. arkadaşımın dediğine göre ocak gibi çıkıcakmış düzgün çalışan crack ama ne kadar doğru bilemem.

  • Tam1Hi0n3  (13.12.12 23:54:02)