[]

glee

simdi ben glee izlemeye baslayayim diyorum. suan yayinlanan sezondan baslasam birsey kaybeder miyim?
 
ilk iki sezonu çok daha başarılıydı bence, şu an 4.sezonda ve çoğunlukla bu sezon gelen yeni karakterler ön planda o yüzden baştan izlemenizi tavsiye ederim.


  • serpensortia  (10.12.12 22:04:47) 
tavsiye: izleme.


  • Niddleman  (10.12.12 22:04:50) 
Tavsiye: izle.

Ve su an yayinlanan sezondan izlersen evet kopukluklar olur. İlk iki sezonu daha hos zaten, tam kavrayabilmen acisindan da en bastan izle bence.
  • burasi ne garip bir yer  (10.12.12 22:35:37) 
eğer bu sezondan başlarsan konuyu falan geç eski şarkıları kaçırırsın


  • ecaz  (10.12.12 23:52:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.