fındık votka

yılbaşı için almayı düşünüyorum. bu meret sek mi içiliyor? yani barlarda içtiğimiz sek votka mı? değilse ne katacağım bunun içine? bir de nereden alabilirim? migros, tansaş gibi yerlerde vardır heralde. hangi marka iyidir? çok mu soru sordum?

Fındık votka bir kokteyldir. Migros'ta, Tansaş'ta satıldığını sanmıyorum. Bar'lardan pet şişeye koyarak hediye edebilirsiniz.

  • fredi  (27.12.08 23:55:42)
fındık likörü 7/8 votka 1/8 olarak hazırlanabilir.scnapps de katıldığını duymuştum.

  • salute  (28.12.08 00:01:46)
Istanblue marka votkanın fındıklısı varmış. Hiç denemedim ama barlardaki gibi güzel olduğunu duydum arkadaşlarımdan.

  • pain sustains  (28.12.08 00:08:33)
Findik votka diger cevaplardan da anlasildigi uzere bir kokteyl. Icime hazir yani, baska bir seyle karistirilmadan iciliyor. Genelde sogutulmus olarak ve shot seklinde.

  • wpi  (28.12.08 10:38:33)
fo ya da daha kaliteli olsun dersen monin'in fındık şuruplarından alıp hazırlayabilirsin votkayla.

istanblue'nun fındıklısı pek bulunmuyor, şurada satılıyor diyen varsa benim için de çok makbule geçer valla.
  • dali dili havali korna  (28.12.08 15:12:55)
herhangi bir starbucks'a gidip ben fındık şurubu istiyorum diyorsun, onlar da sana 18 liradan bi şişe şurup satıyorlar. sen de istediğin votka ile damak tadına göre karıştırıp bi güzel kafa buluyosun..

  • manuk  (28.12.08 21:33:16)