beylikdüzü innovia hakkında

beylikdüzü innovia'dan sizce yatırım amaçlı ev alınır mı?
metrobüse yürüme mesafesi ne kadardır?
mesela şöyle bir daire nasıl? www.sahibinden.com

www.innovia.com.tr metrobuse oldukca uzak bunlar diye biliyordum dogru biliyormusum, yuruyerek zor da tek vesait yani soyle soyleyeyim bence zarar etmezsin ama atasehir gibi bu sene 300 2 seneye 500 olmaz gelistikce illa ki degerlenir ama bi 5 yil kirasini alirsin satmak yerine.

  • ekaterina  (08.12.12 23:19:49)
innovyadan ev alınmaz arkdaş ben emlakçıyım tüccarım yatırımcıyım alınmaz en son ev alıncak yer bana göre...

  • kıllı bamya  (08.12.12 23:27:50)
Benim bildiğim bu sitelerin muhiti hiçtekin değilmiş.Yani içeride nispetn güvendesin am dışarısı fenaymış.Ayrıca her blokta ayrı fuhuş var diyolar.Malum iş için gelen yabancı hatunlar burada kiraladıkları evlerde iş tutuyorlarmış galiba.Şimdi eskiye nazarn biraz daha iyiymiş ama tam olarak bilemiyorum.

  • Evocati  (09.12.12 00:22:37)