[]

supernatural'da çalan bir şarkı

www.youtube.com

Bu bar sahnesinde çalan şarkının adını bir arkadaşım soruyor, bilen var mı duyuru sakinleri?


 
www.youtube.com bu mu acaba?


  • bass solo take one  (07.12.12 09:48:10) 
bu değilmiş hocam.


  • hiperaktifmanyetik  (07.12.12 09:56:17) 
heardontv.com burada 4 şarkı görünüyor diğerleri değil gibiydi.


  • bass solo take one  (07.12.12 10:06:33 ~ 10:06:40) 
Dizimag'ten bakabilirsiniz böyle şeyler olduğunda. Dizimag'ten açın 8. Sezon 9. Bölümü üstte "Çalan Şarkılar" bölümü var. Orada bölümde çalan sarkıları yazıyorlar. Bazen hepsini bulamıyorlar ama olsun.
www.dizi-mag.com Görüntünün hemen yukarı tarafında.

  • Olric  (07.12.12 21:43:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.