yaşama motivasyonları

motivasyonlarınız neler?

sevişmek için yaşıyorum, inançlıyım o yüzden, yemek yediğim sürece yaşarım, ailemi seviyorum, çok tatlı bir kedim var niye yaşamayı sevmeyeyim lan, alkol başımı döndürdüğü sürece intihar etmem...

nedir motivasyonlarınız? çok ciddi soruyorum. çok ihtiyaç halindeyim.

kedi ve inanç hariç hepsi.ciddiyim.

  • bana da bu yakisir  (03.12.12 14:39:20)
daha tadamadığım tecrübeler, idealler var bu hayatta her gün biraz daha yaklaştığım.

  • groundhog day  (03.12.12 14:42:24)
yok ki.

  • mega idea  (03.12.12 14:48:39)
yok. yemek yemeyi, maç izlemeyi falan severim ama hayat motivasyonum yok.

  • der meister  (03.12.12 14:52:41 ~ 14:53:00)
motivasyonla yaşıyorsak dibe gelmişiz demektir.

benim motivasyonum yeni şeyler öğrenmek.
  • orpheus  (03.12.12 14:52:41)
Ölümden korkmuyorum ama yarını merak ediyorum.
Küçük bir kızı seviyorum ve bana ihtiyacı var biliyorum, onu yalnız bırakmayacağıma söz verdim.
Çok boktan şeyler yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum, ama sabahın o buz gibi havasını tekrar hissetmek hissi bile yetiyor yarını görmek istemek için.
  • lpgli tosbaga  (03.12.12 15:02:08)
  • cgcore  (03.12.12 15:07:03)
inanclarima gore kendi hayatima son vermem yasak bu yuzden ecelimle olmeyi bekliyorum.

  • yue  (03.12.12 15:09:25)
@herkeş

şöyle de bir şey yok mu? mutluysan bile bitecek gibi. kötü bir şey olacak. seviştin seviştin nereye kadar. lpgli tosbaga küçük bir kızı seviyorum demiş mesela birlikte ölmek fikri?

oha ya pesimist ergen mi oluyorum. motivasyonlar olsa bile sanki hedef yok. kafamın içinde şirödingerin kedisi
  • sparkle kiddle  (03.12.12 15:14:27)
hoşuma giden şeyler var. onlarca. belki yüzlerce. muhtemelen başkaları için bir şey ifade etmeyen irili ufaklı bir sürü enstantane. tüm bunlar birleşince ortaya yaşamaya değer bir yer çıkıyor.

  • sir gawain  (03.12.12 15:36:59)
(bkz: umut)

herşeyin bir gün düzelebileceğine dair, bir gün mutlu olabileceğime dair umut.
bir de ailem. kedim de aileden ayrıca.
  • vejeteryanvampir  (03.12.12 15:48:08)
ölüpte annemi üzmemek için yaşıyorum.

  • angina pektoris  (03.12.12 20:23:22)