telefonum hangi firma tarafından garanti altında?

samsung galaxy s2. 1 seneden fazla oluyor alalı. media markt'tan almıştım. faturasını bulamadım, garanti belgesi falan da nerde bilmiyorum. nerden öğrenicem ben bu aletin hangi firma tarafından garanti altında olduğunu?

ya da şöyle sorayım, bozuldu bu alet. ben bunu nereye götürmeliyim?

ankara için konuşuyorum, genpa'dır muhtemelen. teknosa ve mediamarkt genpa ürünlerini satıyor genelde.

  • taqster  (01.12.12 22:59:48)
bozulursa mediamarkt'a gotureceksiniz faturasiyla birlikte. onarim/degisim isleriyle onlar ilgilenecekler.

  • fader  (01.12.12 23:01:13)
@fader

işte mediamarkt'a götürücem onlar servise göndericek, servis tamir edicek mediamarkt'a geri gönderecek falan bunlar hep vakit kaybı. ben direkt teknik servise elden vereyim, olduğunda da gidip alayım istiyorum.
  • 10032007  (01.12.12 23:03:33)
www.genpa.com.tr genpa'nin sorgulama sayfasi bu. kvk'nin da vardi ama bulamadim simdi. bir dene sansini istersen.

  • fader  (01.12.12 23:11:07)
mediamarkt'ten alınmışsa çok büyük ihtimalle samsung'un kendi garantisindedir.

  • l ikta  (01.12.12 23:12:12)
telefonun içine bandrol koymuyorlar mı artık ?

  • hitsumo  (01.12.12 23:52:07)
mediamarkta git bence, değişim falan gerekirse onlardan alırsın yenisini.

  • bihaber  (02.12.12 00:00:14)