[]

super baba? 80lerin ve 90larin cocuklari!

selam parayi bulan lidyalilar'in efesle kafayi bulan torunlari!

super baba'yi ilk bolumunden yayinlanmis son bolumune kadar netten izleyebilecegimiz herhangi bir link var mi?


 
yok, atv'nin arşivini su bastığı için süper baba'nın kaybolup gittiği söylendi. sonradan 28 şubatla ilişkili filan çıktı dizi, gün yüzüne çıkartmıyorlar şimdi.


  • ruhibirbanyo  (29.11.12 22:28:30) 
bi kanal veriyordu yaa geçen sene filan. vardır bence bir yerlerde.


  • dasher  (29.11.12 23:00:38) 
bir dönem kanal 1'de tekrarları vardı, o olabilir mi dasher?

hayat bilgisi'nin, lise defteri'nin falan çarşaf çarşaf tekrarları var, süper baba yok. akıl alır iş değil :(
  • asimplemistake  (30.11.12 00:01:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.