volkswagen cc alayım mı

yaşım 20, erkeğim. cc'lerin donanım muhteşem içinde adaptive cruise contorl, ön-arka sensör, arka kamera, kör nokta uyarıcı falan filan. park asistanı bilem var opsiyonel olarak. sizce yaşıma uygun mu? başka hangi arabalara bakabilirim? cc'nin 1.4 tsi fiyatı donanımlı 85-90.000 TL falan. arabanın fiyatı 100.000'i geçmesin diye düşünüyorum, bi el atsanız süper olcak. kararsızım. bilen bilmeyen yorum yaparsa araba hakkında sevinirim, şık mı değil mi diye. teşekkürler...

Al, şık araba.

  • vexations  (27.11.12 21:57:08)
on numara. yaşına da uygundur. 85-90'a %30 donanımlısından falan alırsın. nedir interlagos, panoramik, karartılmış arka camlar, led olur. şık ve seri bi araba. güncel c'lere her türlü verir ciddiyim.

  • estruda  (27.11.12 22:00:36)
cc bariz baba arabası.. 20 yaşındayım diosun git bmw 1 merso a ne bileyim scirocco mini falan al

  • veilofsin  (27.11.12 22:01:03)
bence 20 yaşında erkeğin arabası değil. daha spor görünümlü bir araba al, babasının arabasıyla geziyor imajı verme etrafa derim ben. C serisi merso düşünmez misin mesela?

  • barut  (27.11.12 22:02:01)
Spor görünümlü arabayla genç olmanın bağlantısı nedir anlayamıyorum. Ha sürekli parti boy gibi gezersin ortalıkta anlarız da adam gibi giyiniyorsan neden adam gibi araban olmasın?

  • vexations  (27.11.12 22:04:48)
c serisi mersodan uzak dur 1.6 türkiye serisi alacağına alma a serisi efsane olmuş. bir de not: eğer uzun boyluysan yeni mercedesler çok dar

  • veilofsin  (27.11.12 22:05:05)
vay aq, insanlar neleri düşünüyor lan. babasının arabasıyla gezdiğin sanılmasın diye bu belki de çok istediğin arabayı almayacaksın. bu nedir aga?

  • baldur  (27.11.12 22:06:04)
cc esnaf amca arabası. spor bişey al. a5 falan olabilir.

  • sttc  (27.11.12 22:07:06)
bariz 20 yaş arabası değil,
Gerçi o yaşlarda ne araba alırsan al baba parası yiyen ergen olacaksın,
Neyse imkanın varsa bmw al
  • basond  (27.11.12 22:09:16)
cc emekli arabası panpa, dedenin arabasını yürütmüş gibi görünürsün..

bmw z4 al az yakar çok kaçar panpeyta.
  • titoslavija  (27.11.12 22:12:53)
Ben de ne zaman kompleksli biri damlayıp dünyanın adaletine sokacak diye bekliyordum :( c 160 al haftasına pm ile bana teşekkür edersin dostum;)

  • barut  (28.11.12 08:49:31)