Yurtdışına Çıkmanın Ucuz Alternatifi

Şimdi biliyorsunuz ki Avrupa içi uçuşlar vs. çok ucuzken Türkiye'den Avrupa'ya olan bütün uçuşların fiyatları pahalı oluyor. Yurtdışına çıkmanın ucuz bir alternatifi yok mu? Hani bi kere çıktıktan sonra Avrupa'nın her yerine çok para vermeden gitmek varken, deli gibi para dökmek istemiyorum.

Edit: Avrupa'dan bahsediyoruz sadece burada.

interrail mevzusunu araştırabilirsin çok ülke gezmek istiyorsan.

  • gokriver  (27.11.12 17:43:15)
yunanistan bulgaristan gibi yakın memleketlerden ucuz uçak varsa oraya otobüsle gidilmeli oradan geçilebilir.

  • jedilance  (27.11.12 17:53:03)
artvin'den batum'a 1 liraya geçebiliyormuşsun diye duymuştum, doğu avrupa neticede...

  • neseranni  (27.11.12 17:58:30)
pahalı derken? önceden planlama yaparsanız çok ucuza bilet bulursunuz, sonra araba kiralayıp dolaşabilirsiniz. mesela belçikaya gitseniz paris 3 saat amsterdam, düsseldorf, köln 2şer saat uzaklıkta.

  • spankenstein  (27.11.12 19:57:55)
eğer çok önceden alırsanız kışın easyjet, yazın da thomas cook ve türevlerinin uçuşları ucuz oluyor. pegasus da çok önceden alınırsa normal fiyatlı.

  • slackerbitch  (27.11.12 22:47:20)