Mail Atan Kişiyi Komple Engellemek

İstiyorum ki adamın attığı mailler hiç gelmesin bana. Download bile etmesin Outlook, hiç görünmesin. O derece tiksindim adamdan lan. bir insan her gün 50 mb forward mail atar mı yahu?

Microsoft Office Outlook 2007 kullanıyorum, adamın maili haliyle belli. Nasıl olur da olur? Engellenenler listesine ekle demeyin zira o zaman da download ediliyor mailler. Ben hiç inmesin istiyorum.

Filtre ayarlayip, serverdan kontrol ederken silmesini isteyebilirsin. Hic indirmeden siler o zaman.

  • tcp0203  (23.12.08 22:18:53)
Bunun daha kolay yolu yok mu yahu? anneye anlatır gibi...

  • teritori  (23.12.08 22:36:56)
mail hizmeti aldığın yere söylersen -belki- yardımcı olurlar. ikna etme yöntemi olarak "hem sizde de boşu boşuna trafik oluşturuyor he?" tercih sebebidir. ayrıca hangi firma +50MB attach kotası veriyor yahu merak ettim.

  • birberberbirberberebreberber  (23.12.08 22:38:06)
hosting kontrol panelinden yapabilirsiniz. tabii erisiminiz varsa.

  • trimpot  (23.12.08 22:41:54)
gün gelir önemli bir mail atar, noolur noolmaz yapma etme derim ben

  • zubundy  (23.12.08 22:50:36)
@zubundy: çnemli bir şey olduğunda diğer mail adreslerime de gönderiyor.
anlaşıldı biz bu adamı dövecez, öyle göndermemesini sağlayacağız. arkadaş 60 yaşında boş beleş adamla uğraşmak ne kadar zormuş ya!

  • teritori  (23.12.08 23:13:53)
aklıma bir yöntem geldi aslında ama yazsam mı emin olamadım. fake bi mail adresi alsanız, kendi isminizin falan geçtiği öyle çok fake oldugu belli olmayan. sonra bu adama o mailimde sorun çıktı bundan sonra bu maili kullanacağım, diğer adresi silin bunu ekleyin deseniz çok mu saçma olur ki? sonra da o verdiğiniz maile sonsuza kadar girmezsiniz.

  • light beam  (24.12.08 09:53:53)