gaipten gelen radyo yayını??

bilgisayarı kapattım. odada otururken bi hoparlörden ses geldiğini farkettim. iyice dayadım kulağıma baktım radyo yayını var bildiğin şarkı türkü çalıyor usuldan usuldan. bu nasıl oluyor?
bilgisayardan radyo falan da dinlemedim hiç.

kablosuz hoparlor mu?

  • sendelemeden  (21.11.12 23:00:04)
değil, bilgisayara bağlı.

  • diyojenimtırak  (21.11.12 23:01:20)
eğer elektiriği takılı değilken de çalıyorsa başka bir yerden yayını alıyor demektir. hani şu su bardaklarında takma diş varken de geliyor ses ya. o işte. çok mu fantezi oldu :D

  • inanmazsan inanma  (21.11.12 23:06:54 ~ 23:07:07)
ankarada öğrenci evinde kalırken odamdaki hoparlörden gelirdi hep aynı ses(: unutmuşum bak şimdi hatırladım.

sen gene hızlı bulmuşsun sesin kaynağını, haftalarca uğraşmıştım gece gece kim radyo dinliyor diye(:
  • elalemin derdi  (21.11.12 23:18:56)
anten uzerine master/doktora yapan bin tane adam vardir sozlukte. biri gorse de aydinlatsa keske. :D

  • sendelemeden  (21.11.12 23:23:31)
Benim de is yerinde bilgisayardan bir sey calmazken icinden kuran sesi geliyor, dini sohbet geliyor ozellikle hoparlore kulaklik takinca cok net duyuluyordu. Oluyor yani bu baska yerden yayin alma mevzuulari don't panic :)

  • ekaterina  (21.11.12 23:23:43)
telsiz telefon da çekiyodu o kuran yayınını yaa
bi gece arkadaşla konuşurken girdi araya ödümüz kopmuştu

  • kediebesi  (22.11.12 00:16:18 ~ 00:17:19)