Polar Buff vs Reversible Polar Buff

Bu ikisinin farkı nedir acaba? Normalde Polar Buff'ın sadece bir tarafı mı "polar" ki, Reversible'da iki taraf da Polar? Yoksa ben mi yanlış anladım mevzuyu?

Atkı niyetine kullanmalık olarak alacağım da, sevmiyorum atkı şal olaylarını. Almışken en kalınını alayım diyorum, Reversible Polar ile Polar arasında kaldım. Arada sanırım 10-20 lira fark var.
Acaba İstanbul'da bu iki modeli de satan bi yer var mıdır, gidip göreyim elleyeyim falan

  • hjarteblod  (13.11.12 23:30:47)
kanyon'un yan girisinin karsisinda outdoor urunleri satan bir magaza var. orda her turlu buff var.

bir tarafi polar bir tarafi normalini hatirlamiyorum da, ust tarafi polar alt tarafi normal olan bufflar vardi,
  • nawres  (13.11.12 23:33:16)
polar buff normal buff'ın bı tarafrına polar kısım eklenmıs buff. diğeri iki katman olan buff, yani içi normal kumas dışı polar olan. bunun içini dışına çevirebiliyorsun, ya da bi tarafı polar bı tarafı kumas olacak sekılde ayarlayabılıyorsun ve bunların ısı tutma degerlerı fılan da kagıdının uzerınde yazıyor.

diye biliyorum. bende reversible, sevgilimde polar var.
  • dasher  (14.11.12 00:35:50)
Polar(alt kısmı polar, üst kısmı kumaş ya da tam tersi):

www.rei.com

Reversible(içi polar dışı kumaş ya da tam tersi):

www.bandanashop.com
  • royal  (14.11.12 00:40:24)