evlililik programlarınıa çıkanlarlarla ilgili bir soru

evlilik programlarına çıkan şahsiyetler kendilerini göstermek amacıyla mı çıkıyor yoksa evlilik amacıyla mı çıkıyor

kendilerini gosterip evlenmek amaciyla cikiyorlar.

  • nawres  (13.11.12 16:24:16)
çıkıp acıklı hikayelerini anlatıyorlar ya da şarkı türkü patlatıyorlar o yüzden sordum

  • Sandman  (13.11.12 16:26:05)
delilik+cahillik+yakınlarının baskısı+tv'de görünme hevesi+azgınlık+yalnız ölme korkusu

tüm bunların birleşimiyle kafaları amcıklanıyor ve kendilerini bir anda orada buluyorlar bence.
  • sir gawain  (13.11.12 16:26:54 ~ 16:27:15)
bu programlara katilanlarin %70'i ünlü olmak için orda bence. zaten programin yapimcilari da bunun farkinda ve islerine geliyor. çünkü ünlü olmak isteyen her boku yapabilir.

gerçekten evlenmeye giden insanlar da var ama nadir. (onlar zaten evleniyolar)
  • yarey  (13.11.12 16:30:05 ~ 16:30:49)
bence oraya çıkanlara para da veriyorlar. para vermeseler bu kadar çıkan kişi olmaz.

  • Kreuzberg  (13.11.12 17:36:37)
kimisi gerçekten son şansları olduğu için çıkıyor, kimiside güzelliğinin farkında olduğundan dolayı her açıdan(yakışıklı,zengin) en iyisini bulmak için çıkıyor. bunun yanında reyting amaçlı olarak kanalın programa bilerek soktuğu adaylarda var bence.

  • eyyorlamam bu gadar  (13.11.12 17:52:00)
çoğu insan tv programlarına çıkıp hayatlarıyla ilgili herhangi bir şey yapmayı büyük bir şey sanıyor. paraya ihtiyacı olur, kim milyoner olmak ister. çok güzel sesi vardır, yetenek sizsiniz. çılgındır, atletiktir, survivor. evleniyordur ve sıradan yollarla yapmak niyeyse istemez, esra erol bilmemne bilmemne..

  • vizdilva  (13.11.12 17:53:48)