[]

toplanin kizlar anneye hediye aliyoruz

www.zara.com

www.zara.com

hangisini alayim? simdi ilk olanin creme rengini dusunuyorum olursa. koluna taksin ciksin istiyoruz. 2. biraz buyuk geldi sanki bi beyin firtinasi yapin annemle bizimla olsun.

 
ilkinin siyahı.


  • gang leader of wasseypur  (12.11.12 23:02:15) 
anne kaç yaşında, giyim tarzı nasıldır bilmeden yorum yapmak saçma olur ama şu şartlar altında ilki daha uygun gibi geldi. gerçi siyah da çok düz.. daha hoş çantalar bulabilirsiniz bana kalırsa..


  • inkey  (12.11.12 23:06:03) 
ilki :)


  • uykusuz her gece  (12.11.12 23:06:52) 
ikincisi her kadının tarzı olmasa gerek. ilki daha hoş geldi bana da. siyahı da kremi de hoş.


  • nathanieltroy  (12.11.12 23:10:24) 
sıyah olan daha ıyı gıbı sankı


  • ece_ce  (12.11.12 23:15:46) 
İlkine bayıldım, uzun zamandır bakınıp da benzerine rastlayamadığım zarafette bir çanta. Ben de hem kendime hem anneme alabilirim, o derece. Teşekkürler.


  • gulru  (12.11.12 23:23:29) 
ilki arkadaşımda var, öğrenci işi biraz. İkincisi daha ağır daha annelik bence


  • darkpictures  (13.11.12 00:03:23) 
anne safiye soyman değilse birinci


  • reverse engineer  (13.11.12 00:09:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.