[]

kızılay'dan esenboğa'ya

Merhaba dostlar,

Önceki duyurularda Gama'nın önünden havaalanına doğru belediye otobüslerinin geçtiğini okudum. Tam olarak şu resimdeki işaretli yerde beklememiz gerekiyor değil mi?

Teşekkürler..

 
Ya ben şu yüksel caddesi yazısının orda mavi işaret var ya oralarda gibi hatırlıyorum hava alanına giden otobüslerin durağını.
Güvenpark'ta hareket amirliği var, oraya sorsanız ya daha garanti olur.

  • buff  (11.11.12 12:46:07) 
evet tam gama'nın önünden geçiyor, 15 dakikada bir. durağın üzerinde de 442 yazıyor olacak. iyi yolculuklar bu arada :)


  • marikaki  (11.11.12 12:49:17) 
Aynen durak tabelası var kenarda hatta üzerinde uçak resmi bile var, koay bulursunuz :)


  • Haldamir  (11.11.12 12:54:58) 
Teşekkür ederim dostlar. :)


  • hiperaktifmanyetik  (11.11.12 13:13:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.