insan saçından halı?

2. dünya savaşında toplama kamplarındaki mahkumların saçlarından bir takım tekstil ürünleri üretildiğine dair bişey duymuştum bu konuyla ilgili bişey bilen duyan var mı acaba ?

halısını bilemiyorum da kumaş üretiliyormuş, eski kamplarda ve müzelerde görebilirsiniz.

  • slackerbitch  (09.11.12 23:08:55)
bizim arkadaşların banyosunda vardı ondan, halının deseni seçilmiyordu kıldan.

  • nezaretten taharet  (09.11.12 23:09:36)
bugün bizim derste miydin hoca bahsetti bundan şaşırdım şimdi:S
hocanın söylediği de denizcilere patik gibi çoraplar yapıldığıydı

  • canimnicknameyazmakistemiyor  (09.11.12 23:20:44 ~ 23:21:27)
bişeyler buldum ilgisi olanlar : www.scrapbookpages.com

  • ernecati  (09.11.12 23:23:35)
krakow'a yakın auschwitz kampı var, orada görebilirsin böyle bir şey mümkün mü değil mi kardeş. netten de bakabilirsin çok meraklıysan.

  • behzatc.  (09.11.12 23:25:11)