Ankara Muhsin Ertuğrul Sahnesi'ne nasıl gidebilirim?

soru başlıkta.

not: dikimevi metro falan oraları biliyorum.

bulunduğun sokağa çık,

elini yere paralel olacak şekilde kaldır, parmaklarını belli belirsiz salla

"taksieeea" diye bağır

önünde duracak olan arabaya bin

"hacı emmi beni muhsin ertuğrul sahnesine götürür müsün?" de

ama hacı emmi detayı çok önemli.
  • golgem var iyi ki golgem var  (08.11.12 23:16:06)
@golgem var iyi ki golgem var o hacı emmi taktiğini ego'ya uygulasam işe yarar mı ki?

  • kenobi  (08.11.12 23:25:24 ~ 23:34:58)
@kenobiciğim ankara hakkında hiçbir bilgim yok, genelgeçer bir bilgiydi :( yardım etmek istemiştim :(

ha bi de arka koltuğa değil ön koltuğa oturmak, emniyet kemerini bağlamamak da hani hacı dayı ben sana güveniyorum imajı çizer ondan da yırtarsın.
  • golgem var iyi ki golgem var  (08.11.12 23:31:01)
haci adam sana laf sokmuş orda nerden gidecen onu söyle demek istiyor.

  • ayiadam  (08.11.12 23:31:05)
@ayiadam laf sokulan hacı ben miyim? valla bensem anlamadım.

nerden gidecen derken dikimevi metrosuna göre tarif edilirse çok işime yarayacak.
  • kenobi  (08.11.12 23:39:20)
muhsin ertuğrul ankara diye aratınca google maps'te lak diye çıkıyor, çok da rahat yürünür kurtuluş parkından da dikimevi metrosundan da kızılaydan da vs vs..

  • thejester  (09.11.12 00:17:59)
kolej'den daha yakın gözüküyor hatta.

  • thejester  (09.11.12 00:19:08)
kolej metro'da inin. ahmetler postanesi nerde diye sorun. ne tarafa doğru yürüyeceğinizi eliyle işaret eder sorduğunuz kişi. postanenin bi 200 metre daha yukarısına yürüyeceksiniz.

  • bruges  (09.11.12 00:28:16)
@bruges Allah razı mı olsun deyim ne deyim? sağlığına duacıyım deyim en iyisi.
ya google maps'ten de baktım ama tam olarak yol tarifi soruyordum, insanlar anlamayınca ya da ben anlatamayınca vazgeçmiştim.

tiyatro bileti için de aynı açıklıkta bir cevap almıştım sizden. bu iki oldu bruges bu iyiliklerini yazıyorum :)
  • kenobi  (09.11.12 00:36:23)