Telefonu değiştirmek ve değiştirmemek.

Aziz duyuru sakinleri!
Çok garip bir sorunum var sizlere bunu danışacağım. Halen Nokia 6600 kullanıyorum. Bana kalsa değiştirmek istemiyorum. İşimi görüyor, mesajlaşma konuşma en fazla kırk yılda bir resim çekme. 3-5 sene önce manyalık derecesinde ilgileniyordum fakat bir anda telefonla ilişkim kalmadı. Değiştiresim yok bu telefonuda ama artık iyice teklemeye başladı. Aşırı pis ne kadar temizlesemde dezenfekte edilemiyor yılların tozu kiri var üzerinde.

Hala çalışıyor değiştirmek için bahanem yok ama nalet olsun içimdeki bu kapital dürtüye yeni bir telefon al diye zorluyor beni.

Napsam bilemedim?

aynı dertten ben de müzdaribim, kelimesi kelimesine..

arkadaşım geçenlerde n95 aldı, elime alıp kurcaladıkça içim eridi..
bi o tarz bişi alasım geliyor, bi eski modellere dönesim geliyor..
sıradan bi telefon alayım, çatır çatır mesajlaşmaya yarayıp alo dememe yetsin diyorum bazen..
bazen de lan şunda bi wi-fi olaydı da maillerime bakaydım böyle sıra beklerken diyorum..
üstüne bi de 6600'a bağlanmış olmanın verdiği rahatsızlık felan..

ihtiyaçlarına bi göz at.. vayfaylı leptopun, dijital fotoğraf makinen, pidieyin felan varsa en düz telefonu al..
yok hepsi olsun dersen de bi n95, bi iphone felan al..

lakin ben bile daha karar veremedim.
  • thefalloftekin  (16.12.08 22:46:16)
temel ozelliklerini kullaniyorsaniz, 100 bilemedin 200 liraya cok zorlamayacak orta modeller mevcut. ozellikle nokia istiyorsaniz, rahatca bulabilirsiniz derim.

  • paradoxical  (16.12.08 22:47:20)
sizinle aynı durumdayken telefonum bozulunca mecbur arayışa girdim ve nokia n78'de karar kıldım. bir kere 4-5 yıl 6600 kullandıyanız symbian s60'a alışmışsınız demektir ve s40 sizi kesmeyecektir. n78'i hem nispeten ucuz olduğu için hem de orta karar bir performans sunduğu için(kamerası 3.2 mp, wifi var gps var vs.) tercih ettim. size tavsiyem orta sınıf symbian destekleyen bir telefon almanız. 6600'ın yavaş menü hızından sonra ilaç gibi geldi bu telefon onu da belirtmem lazım.

  • montreal  (17.12.08 00:59:40)
  • bryan fury  (17.12.08 02:35:15)
@bryan fury
2. el arabaya girerim innov8 yerine :)

  • alkolik imam  (17.12.08 10:13:32)
xpressmusic telefonlar iyi ince şık ve mp3 player tadında

  • yuto  (17.12.08 15:27:53)