Betsson ve st. petersburg game

betsson'da bu yöntemi uygulamak istiyorum yani kaybettikçe her defasında ortaya koyduğun parayı ikiye katlamak ve tutana kadar oynayıp kara geçme olayı. betsson bu yöntemi kullanmaya izin veriyor mu yani kullanıcı hesabımın kapatılması veya paramı alamama gibi bi olayla karşılaşır mıyım?

zannetmem engelleyeceğini zira bu olayla %100 karda da olsanız sezonda bir kaç kere gerçekleşiyor. adam akıllı kazanabilmeniz için 10 11 maç berabere kalmaması gerekiyor takımın. takım üç dört maçta bir berabere kalıyorsa hakikaten size getirisi ayda 5 6 lira falan olur. uzun süre beraber kalmazsa diyelim ki 2^10 = 1024. 10. maçta koyacağınız 1024 lirayla berabere kalırsa 1024 kazanıyorsunuz oran 3 ise. takımınızı barcelona manchester utd vs gibi sezonda çok az beraberlik alan takımlardan seçmenizi öneririm. e bir de başladınız mı uzun süre dayanmanız lazım berabere kalmama ihtimaline karşı. kafadan 2048 lirayı koyardım herhalde ben kenara.

e bir de tabi, bu konuyu araştıran bir bahis heveslisiyseniz bir ay başka bahis yapmadna duramayacağınız için yine para kaptıracaksınızdır betsson'a :)
  • teletabi  (03.11.12 23:06:30 ~ 23:08:10)
ben blackjackte yaptım o olayı 9 kere üst üste kaybedip bütün parayı yediğimi biliyorum. yasak diye bir olay yok ama o yöntem fos çıkıyor.

  • w a s d  (03.11.12 23:10:04)
yok bizimki bayaa kısa vadeli bişey. futbola değil her gün basketbola oynayacağız. iki maç seçip iki maçın da periyod skorlarının toplamı çift biter diyeceğiz çarpımları 3.24 ediyor. yani bunu her gün yaparsak getirisi daha iyi olur. 128 tl'ye kadar basınca 8 hakkımız oluyor. 8 periyodda iki maçın periyod sonuçları çok yüksek olasılıkla çift geliyor zaten.

  • mvpdirk  (03.11.12 23:15:23)
Benim kuzenimin hesabi kapatildi betssonda bi kac defa duzenli tek maca beraberlige oynadiktan sonra kapattilar.

  • ekaterina  (03.11.12 23:16:54)
tahmin ettiğim kadarıyla siz ruletten bahsediyorsunuz. kırmızı siyah olayı. betsson da bildiğim kadarıyla buna müsade ediyor. bir arkadaşım ordan oynuyor. kesin kazanmak için 7000 tl kadar paraya ihtiyaç olduğunu söylüyordu. bayağı anlattı ama ilgimi çekmediği için yalandan dinledim.

kırmızıya koyuyor. gelmezse ikinci el iki katını, sonrakinde 4 katını vs diye gidiyor kesin kazanıyorsun diyordu. yalnız şöyle birşeyden de bahsetti parayı k.kartına dolar olarak yatırmışlar bankada biz bilmezik dolar harca aga demiş. dolarla alışveriş yapacak yer arıyodu deli danalar gibi.

yanlış tahmin etmişim. olsun genel kültür olarak kalsın.:P
  • armatür  (03.11.12 23:18:28 ~ 23:19:38)
tabii ki müsaade edecek ya. buna izin vermiyorlarsa kapatsınlar siteyi. ayrıca kendilerinin daha da çok işine geliyor zaten bu martingale sistemi.

  • baldur  (04.11.12 08:54:32 ~ 08:54:40)
kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum ama tek korkum hesabın banlanması.

  • mvpdirk  (04.11.12 10:35:26)
hocam bu tek çift muhabbeti okadarda güvenilir değil gibi sanki yahu baktımda bitmiş maçlara neredeyse yarı yarıya oranı

  • derturan  (04.11.12 18:28:04)
bence güvenilir ama 8 maç üstüste bilememe gibi bi cenabetlik olursa zaten en yakın gökdelenden kendimizi atalım aga.

  • mvpdirk  (04.11.12 21:50:32)