bugün kendimi aştım

mersine bi iş için gittim. geri dönerken trene bindim ve boş bi yere oturdum. oturduğum yerde priz yoktu. çantamı bırakıp priz olan bi yer aramaya koyuldum.

nitekim son kısımda boş bi yer vardı. kız tek başına oturuyodu. baktım gülümsedi bana. boş mu demeden boş dedi. priz var mı peki dedim evet var dedi. tamam çantamı alıp geliyorum dedim.

sonra oturdum açtım laptopu. adanaya mı gidiceksin dedi evet dedim. o zaman sen cam kenarına otur dedi. bende iyi olur dedim ve oturdum. taktım fişi filan açtım laptopu.

kız böyle davranınca bende hayatımda ilk defa bir kızla direk konuşayım dedim. yakışıklıyım. ama dil yok. kız karşıdan sabaha kadar kessin. gidipte konuşamam. bugün konuştum.

kendi kendime ne olacak lan dedim ve başladım konuşmaya 3-5 soru sordum. kız her defasında gülümseyerek cevap verdi.

daha da ileri gidiyim dedim. bu konuşmanın devamı gelsin filan. facebook açtım dedim ki facebook kullanıyo musun? evet dedi. ekliyim dedim. adını soyadını söyledi. bulmak biraz zor oldu.

sonra o, sen ver ben ekleirm dedi ve verdim maili.

aradan 4-5 saat geçti ama eklememiş :)

ekler o sorun değil. ben sadece bugün böyle bi ilk gerçekleştirdim ya sizinle paylaşmak istedim.

soru sormam gerekiyo sanırım :) kız beni ekler mi? :D

edit: ekledi:)

ekler.
hemen eklemek istemez.
ağırdan alır.
yarın falan ekler.
hadiii aaayyırlı olsun.
  • pukay de souza  (03.11.12 18:57:00)
Ekler. Biraz bekle, henüz bilgisayar başına oturmamıştır.

  • cakabo  (03.11.12 18:57:11)
kangıracıleyşıns!

  • bırboludort  (03.11.12 18:58:50)
ekler.

  • neyapsamki  (03.11.12 18:59:57)
tabıkı ekler.

  • ece_ce  (03.11.12 19:08:28)
sıradaki aşama: arkadaşı var mı onu da bana yapsana :).

  • bass solo take one  (03.11.12 19:13:50)
  • yalnux  (03.11.12 19:14:09)
Ah beee. :=)

  • 4dr4melekh  (03.11.12 19:28:52)
ekler. ekler dedik de canım ekler çekti. ilk buluşmanızda ekler yiyin.

  • isildur  (03.11.12 19:33:02)
adamsın... nedense kendim yapmışım kadar sevindim şerefsizim... oluyo demek ki..

  • ruhibirbanyo  (03.11.12 19:38:37)
lan o yolu yine trenle 5 yılda sanıyorum en az 600-700 kez gidip geldim. bi kere ilgilenen olmadı. gerçi ilk 2-3 yıl eşimi görmeye (evlenmeden önce) gidiyordum:)

  • ben smyrna  (03.11.12 19:40:23 ~ 19:40:37)
Tebriks.
Fakat Adana-Mersin treninin bu konuda biraz "piyasa" olduğunu da söylemeliyim.
Birçok kişi var orda tanışıp "çıkmaya" başlayan, aşk yaşayan. :)
  • innatedesire  (03.11.12 20:07:36)
kız benim konuşmamı bekliyo :D belli yani hareketlerinden. ben kendi içimde savaşıyorum. lan konuşsam mı? trenin içinde rezil olmayalım filan.

sonra bi an da siktir et dedim nolcaksa olsun. konuştum. kızda soru sormaya başladı sonra :D

güzel oldu ya. ekleyip eklememesi hiç ama hiç önemli değil :D önemli olan benim konuşmuş olmam.
  • nemo problemo  (03.11.12 20:08:23)
abi kendinize gelin. kız insan (dikkat insan) gibi konuşmuş diye niye böyle düşünüyorsunuz bu nasıl bir kafa? hiç mi karşı cinsle konuşmadınız lan? kız eklemek isteseydi seni gerçekten, hemen orada direk ekletirdi niye ertelesin. sakin olun.

  • mama  (03.11.12 20:16:52)
ekletiyodu zaten. adını soyadını yazınca ilk sayfalarda çıkmıyo. o benim adı soyadı aradı o da ilk sayfalarda çıkmadı.

maili verdim bende. kızlara insan değil demedik :) ben bu iki ilişkilerde. ilk başlardaki gidip konuşmaları yapamıyorum. yani öyle bi ortamda büyümedim veya başka bi sebebi var bilmiyorum ama yapamıyorum işte.

duyuruda da belirttiğim gibi. 2-3 saat boyunca kesiştiğim kızın yanına gidip konuşamıyorum.

ilk defa konuştuk işte bırakta sevinelim mama :D mesela ekleyip eklememesi değil zaten. benim konuşmam :) bunu ikinci defa tekrar ettim ama olsun.
  • nemo problemo  (03.11.12 20:45:59)
vay be insanlar ne yaşıyor bir tanesi de bana denk gelmesin.

  • Gönülçelen  (03.11.12 20:51:20)
Helal olsun kendince bir tabuyu aşmışsın ne güzel :-)

  • herşey çok güzel olacak  (03.11.12 20:52:58)
ben de bugün mersin-adana trenine bindim de hiç öyle bi ortam yoktu be.

  • meriadoc  (03.11.12 22:25:58)
Yakışıklıysan kız gülümser tabi:p
Soru sordu konuştunuz diye ne bu havalara girmeler,hadi hayırlı olsunlar anlamadım.+mama.
Bi de kızlara derler "..ne anlar." Diye..
  • botucat  (04.11.12 18:20:41)