Ucuruldum galiba bosluguma geldi

sozlukdeki kullanici adim badseed
Niye ucuruldugum konusunda bilgi bulabilirmiyim. Birde entrylerimi alma sansim var mi? Son bir soru daha ayni isim ve email adresi ile uye olmayi deniyorum ama bu isimde ve adreste kullanici var diyor.

modlogda birşey göremedim ben, en son nasıl bir entry girmiştiniz

  • reeper redeemer  (11.12.08 21:51:26)
ucurulali bir sure oluyor sanirim. Ayin 14 ile 2si arasinda olmasi muhtemel. Tatil donusu girememeye basladim hesaba. Sifremi mi unuttum acaba dedim ama sifre hatirlatta bana birsey gondermedi.

En son ne girdim hic hatirlamiyorum ne yazik ki.
  • badseed  (11.12.08 21:56:44)
entry silinme istatistiklerinde 1 gg gorunuyor.. sebebi bu olabilir mi? daha once entry'niz silindi mi? ucmussunuz, evet. hem de nickiniz baslik olarak acilmadan :(

  • katafalk  (11.12.08 21:59:51)
Haa evet cok onceden 1 tane entryim silinmisti gg yuzunden. Baslik acilmisti adima ama standart bilmem kacinci nesil yazar tanimi vardi sadece ki onuda ben girmemistim. Sonra o entryde silinince baslik kalmadi.

  • badseed  (11.12.08 22:01:36 ~ 22:03:22)
en son entryn yaklaşık 2 sene önce silinmiş. bilemedim, uçmuş gözüküyorsun.

  • kurukafa  (11.12.08 22:02:57)
Peki var midir bunun bi yolu niye silindigini ogrenmek icin? Acaba biri hesabi hackledi sacma sapan seyler mi girdi dedim. Tatilde wireless ile baglandim cunku.

  • badseed  (11.12.08 22:04:30)
burayi okuyan moderatorler var, belki birisi cevaplar..

  • nooneatall  (11.12.08 22:09:28)
aynı isim ve mail i kabul etmiyor, boşuna uğraşmayın.
entryler verilmiyor bildiğim kadarıyla.
en son modlog tarigin: 08.08.2007 23:29:00
  • alchemistt  (11.12.08 22:11:16)
entry'lerini ssg@sourtimes.org'a mail atarak alabilirsin.

  • cisimi yapiyom popom kuru kaliyo  (12.12.08 01:20:37)
@galadnikov; sanirim o mail gonderme olayi, yazar olamadan ucanlar icin idi..

  • katafalk  (12.12.08 10:58:38)
valla emailime gondermisler ama ben tatilden donup bakana kadar linkde gecersiz olmus.

  • badseed  (12.12.08 15:49:20)
tskler aldim simdi. Faydalida bisey yazmamisim aslinda ama kaybolunca degere biniyor.

  • badseed  (12.12.08 16:11:38)