Motosiklet Tavsiyesi (Konu Cahili)

Şu an için alıcı değilim ama yakın zamanda böyle bir niyetim var. Motordan istediğim günlük okul, iş vesairemi çekmesi ve yazları ~500 km'lik yerlere(arazi, engebe falan değil) gidebilmesi. En hesaplısından neler önerilebilir? 1500-2000'e bir şeyler bulunabilir mi mesela? Önümü görmeye çalışıyorum. Teşekkürler...

o paraya ancak scooterlardan alabilirsin. yada elektrikli bisiklet denenlerden alabilirsin. vespa denilen daha şık modeller 4-5 binden, adamı dağa çıkartacak ve 500 km'lik yolu sana çekilir hale getirecek olanlar 6-7 binden başlar.

  • trajikomix  (23.10.12 20:30:26)
Şöyle bir şey dediklerimi çekmez mi mesela: www.sahibinden.com ? Başlığa tekrar bakıp ona göre alın sorumu.

  • nevarki  (23.10.12 20:37:17)
1000,1500 liralık çin malı bi scooter ile eskişehir->çanakkale->izmir->bursa->eskişehir yapan tanıdığım var :) şahsi fikrim o cbf ile o yollar çekilmez hem çok yorar hem sollama hızlanma falan tey tey bir sürü handikap olucak gibi değil. ama diğer tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar. o küçücük tekerlekli vespalarla zaten uzun yola çıkılmaz.

  • olurnedenolmasin  (23.10.12 21:21:31)
bu iyimiş ha gerçekten, dediklerinin çoğunu yapabilirsin gerçekten. 500 km yol zorlayabilir ama yapılmayacak şey değil.

fiyatlar mı düşmüş nolmuş la, ben baktığımda dediğim gibiydi, madem böyle gidip bisiklet alıyım dedim tüm varlığımı bisiklete bastım.
  • trajikomix  (23.10.12 21:22:54 ~ 21:24:13)
sole bısı solıyım sana bende 1-2 ay once motor almaya karar verdım acıkcası cok anlamıyordum fakat chopper tarzı ucuz bırsey arıyordum. baya arastırdım.. 2. el guzel chopperlar bulabılrsn 2000 e .. uzun yolda yapabılrsn bu motorlarla.. ben mondıal 250 mct aldım ve cooook memnunum.

www.sahibinden.com

aynısından benımkıde ve 5000 km de aldım.. 2000 lıraya.. tavsıye ederıma bunlara bı bak derım..
  • garagas  (23.10.12 22:29:26)