ipod nano 3.nesil ve başka müzik çalar begenememe

yav zamanında ipod nano3. nesil almıştım hala başka müzik çalarla hoşuma gitmiyor nedense beğenemiyorum sinir oluyor sahibinden.com'dan falan baktım hep kullanılmış v.s var arkası çok çizik dolu oluyor yada kulaklık girişinde sorun olabiliritesini düşünüyorum. birşey diyin vazgeçeyim bu dertten(marka takıntısı falan degil tipi falan çok güzeldi) yada o yapıda birşey önerin bana

Her zaman, her yerde iPod.

Ancak Sony biraz yaklaşmıştır diye düşünüyorum: www.sony.com.tr
  • Raymond  (23.10.12 10:43:07)
aynen benim nano ekranı bozulunca ne üzlmüştüm ta.Apple hayranı değilim ama ipodlar farklı ya ruh var aletlerde

  • superjax  (23.10.12 13:01:22)
canımı sıkıyor bu durum sıfır ipod nano 3g istiyorum çok birşey istediğimi sanmıyorum. bu arada sonyler de iyiymiş birde ipod dock muhabbeti var evde onunda mındar olsun istemiyorum

  • exodia  (23.10.12 16:44:46)