Yabancı bir müzisyen arkadaşıma Türkçe müzik seçelim

Türküden, rock'a her türlü şarkıların karışımı bir klasör yapıyorum kendisi için. Kendisi Amerika'lı, taaa oralardan Edip Akbayram'ı duymuş :)
Bi milyon şey geliyor aklıma, şu an zaten 50 şarkı yapmış durumdayım. Sizden de sağlam fikir bekliyorum :)

bol bol erkan ogur.

sonradan aklima gelen: baba zula, replikas filan da olabilir.
  • fader  (21.10.12 20:52:24 ~ 21:01:54)
çok çok erkan oğur

neşet artaş

ali ekber çıçek

sezen aksu

barış manço

gider böyle

.
  • buyrun  (21.10.12 20:58:25)
duman ekle araya ;)

  • seyirdefteri  (21.10.12 20:58:45)
barış manço olsun içinde, mesela: benden öte benden ziyade, country tadında bi şarkısı vardı, aklıma gelmedi ismi, gelince editlerim.
edit: seher vakti.
ayrıca nick the chopper.ı da koyuverin. bi de fransızca şarkılarından birini. dönenceyi de unutmayın.

zen * tanbul
www.youtube.com

youtu.be grup dinmeyen sisler bulvarı

www.youtube.com ışığın yansıması birden bire

sağ tarafta music list from tr kısmından yardım alabilirsin.
istanbulmusic.blogspot.fr

cem karaca, erkin koray, cahit berkay müzikleri, moğollardan bi kaç şey, melik kibar.

ahmet kayadan, ferdi tayfur ve orhan gencebaydan da tadımlıklar koymanızı öneririm.

klasik müziklerden de koymanızı öneririm.
  • dahinnotha  (21.10.12 21:03:17 ~ 21:13:35)
can gox - haydar haydar

büyük ev ablukada - tayyar ahmetin sonsuz sayılı günleri

almora - cehennem geceleri

malt - aşkın gözü

redd - nefes bile almadan

bunlar sanatçıların en popüler şarkılarından.bir de almora da dinlesin vay arkadaş neler çıkıyormuş oralardan desin.duman,pentagram,ogün sanlısoy'u vs. zaten eklemişsinizdir..
  • nodrap  (21.10.12 21:05:11)
  • marikaki  (21.10.12 21:06:24)
yavuz çetin

  • mirty  (21.10.12 21:38:23)
accık da karadeniz koy, sever onlar.

  • heyamo  (21.10.12 21:58:03)
laço tayfa, athena, kurban, zeki müren, pentagram

  • r_u_h  (21.10.12 22:01:15)
Selda Bağcan,
İsmail YK( facebook),
Orhan Gencebay,
Müslüm Gürses,
İbrahim Tatlıses,
Küçük Emrah,
Grup Vitamin,
Athena,
Tarkan
  • michael_knight  (22.10.12 01:46:41 ~ 01:48:39)