bu ne lan? bu nası yılışık haber?

ekonomi.haberturk.com

Habertürk yazıyor. Şaşırmana şaşırdım.

  • ahmetcan44  (21.10.12 16:51:01)
(bkz: sex sells)

  • bira sisesi kapagi  (21.10.12 16:52:17)
haber siteleri artık daha çok tık almak için porno linkleri koyacak. o günlere gidiyoruz

  • ykyt  (21.10.12 16:53:41)
adamların moldova anlayışına bak.

  • kırmızıkaşekaban  (21.10.12 16:53:45)
haber sitelerinin en az %60 hiti porno denilebilecek foto galerilerden geliyo. zamanında büyük bi haber sitesi foto galeriyi kaldırmıştı. bi baktı ki hit %70 düşmüş. tekrar aktif ettiler.

çoğu haber sitesi yapıyo bunu.
  • nemo problemo  (21.10.12 17:01:43)
Sanki sen ben çok farklıyız? Moldova denilince aklına tarihi eserleri falan gelen mi var? Tüketici ne talep ediyorsa onu sunuyor adamlar. Porno diyerek de abartmıyorlar mı..

  • oziloz  (21.10.12 17:17:01)
habertürk, posta, vatan. ardından milliyet, hürriyet ve diğerleri. okuyacak haber bulabiliyor musunuz bu sitelerde? her habere artık video ve resim galerisi koyar oldular. haberler iki cümleye kadar düştü. insanlar okumuyorlar. gazetelerin internet siteleri ve basılı halleri arasında büyük bi fark oluşmaya başladı. arz talep meselesini haklı çıkarıyor bu durum. ama talep olduğu için mi arz oluyor, arz olduğu için mi talep o konu tartışılır. nihayetinde bi söz vardır: açık göte herkes bakar. ahmetcan44 +11, ykyt, o günlere geldik bile! porno siteleri engelli olduğu için, okuldaki ağdan haber sitelerine girerek hacet gideren elemanlar vardı lisedeyken bile!

bu arada, moldova deyince aklıma şarap geliyor. neden bilmiyorum. galiba bi programda modovodaki şarap mahzenlerini göstermişlerdi.
  • dahinnotha  (21.10.12 18:30:20)