CV'ye yazsam mı?

İki yaz boyunca Work and Travel programı ile Amerika'da farklı iki işte çalıştım. İş deneyimlerine yazsam mı? Ne bileyim, biraz komik duruyor sanki Cankurtaran yazınca :) Finansçı adamlar gülmez mi ki?

eğer cv in boşsa yazacaksın, yurtdışı deneyimi, değişiklik oldu diyeceksin. deneyimin yoksa boş a4 kağıt vermekten iyidir

  • bonjurkes  (21.10.12 13:10:28)
sorumluluk kazanmanın,işte çalışma bilinci edinmenin komigi yoktur sen yaz..söyle düsün senin yasındaki adam bakkala gidemiyor,sen yurtdısında işte calısmıssın..güven,özveri,tecrübe

  • mukon  (21.10.12 13:10:51)
work and travel deneyimi olarak yaz. tam olarak ne yaptığını yazmasan da olur.

adı üstünde work and TRAVEL.
  • cbe  (21.10.12 13:12:52)
tabiiki yaz!
ayrıca nesi komik?
hem gerektiğinde risk alabileceğini ve sorumluluk sahibi biri olduğunu daha iyi nasıl vurgulayabilirsin?
deli misin tabiiki yaz. istersen work &travel deme sorarlarsa açıkalrsın.
  • jimjim  (21.10.12 13:14:08)
ne yaptığına bakılır evet ama yurtdışında bulunmak da bir deneyimdir. bu da seni başkalarından daha ön plana çıkarabilir. yaz. istiyorsan şimdilik sadece work n travel kısmını yaz, süresini vs. orada ne yaptığını yazma. sözlü olarak anlatırsın.

  • girl in a coma  (21.10.12 13:14:27)
Millet satranç turnuvasında 3. olduğunu bile yazıyor.

  • spesifikasyon  (21.10.12 13:15:06)
yazılmış zaten, work and travel tecrübesi diye yaz.

başlıklar ile gidiyorsan

Stajyer
Türkiye İş Bankası, Temmuz 2012-Ağustos 2012
Stajyer
Ford Otosan Otomotiv A.Ş., Mayıs 2012 - Temmuz 2012
Work and Travel
Lifeguard, Miami, 2011

gibi, diğer tecrübelerinin altına yazabilirsin.

not: finansçıyım.
  • [silinmiş]  (21.10.12 13:16:58)
yaz tabi, finansçılıkla alakası olmasına gerek yok tecrübe tecrübedir. en azından ingilizceyi sadece kağıt üzerinde bilmediğini görürler

  • lpgli tosbaga  (21.10.12 13:19:55)
Ya ben bu duyuruyu çok seviyorum :) Teşekkürler hepinize tek tek.

  • violetsky  (21.10.12 13:41:08)
yaz abi cankurtaranlik gayet ciddi bir is. sorumluluk.

  • eindaclub  (21.10.12 14:11:38)