Acil RapidShare sorusu

Imperium'un sadık insanları...

Uzaklardaki bir arkadaşa 6GB'lık dosya aktarmam lazım. Bunun için Rapid Uploader ile Free User olarak upload edip onun RapidShare account'u ile indirmesini planlıyorum. Şimdi, free user olarak upload'ın bi sınırı var mı? Yani bana tutup da indirmede olduğu gibi günlük upload limitin bu kadarmış der mi? Ya da aynı olayı kullanıcı olarak yollarsam farkı nedir? Bir defalık yollanacak bir şey olduğundan kalıcı olmasına gerek yok. Zaten o yüzden free user olarak upload etmeyi düşünüyorum.

limewire tarzı bir p2p programı kullansanız?

  • ycan07  (08.12.08 21:30:48)
@ycan07
Dostum ne yaptın ya. O tarz bi şey kullacak olsam MSN'den yollarım aynı hızda ve daha kolay bi şekilde... :-)

  • metal revolution  (08.12.08 21:35:39)
upload siniri yok diye biliyorum ama kesin emin degilim.

arkadasin hesabini alip kullansan olmuyor mu?
  • trimpot  (08.12.08 21:39:01)
@trimpot
Arkadaşımın hesabını kullanmaktayım zaten. Ama adam büyük bir sitenin mod-uploader'ı. Yani en küçük KB'ye bile ihtiyacı var. Geçici bile olsa istismar etmek istemiyorum.

  • metal revolution  (08.12.08 21:41:20)
adamlar uploaddan kazaniyor, sinirida olmuyor haliyle. sinir yok ama bikac ay icinde download edilmezse siliniyor otomatikman ona dikkat edin. 6 gb hicbisey zaten sinir olsada 6 gb degildir hic mera ketmeyin.

  • sanio  (08.12.08 22:46:28)
Yok zaten dosyaları iletildiği gibi silmeyi düşünüyorum. Siteyi incelediğim, free user için upload'daki tek sınırlama tek dosya boyutu ki WinRAR'la o hallolur. Teşekkür ederim... :-)

  • metal revolution  (08.12.08 22:54:35)