ekşi duyuruya girince mobil web sayfasına yönlendiriyor

sizde de oluyor mu?
şu kısa yola tıklıyorum
www.eksisozluk.com

ahan da buraya gidiyor
www.eksiduyuru.com

edit: Mac OSX üzerinde Chrome kullanıyorum, mobil cihaz değil yani

evet nedendir ki?

  • bass solo take one  (19.10.12 02:18:16)
lan bi' tek bende oluyor zannetmiştim. cookieler filan da işe yaramadı bende. bi' bilgisayarı yan yatırmadığım kaldı, bak onu da yapamıyorum.

  • klassno  (19.10.12 02:36:10)
ben de bir şey yok. tarayıcı:chrome

  • yakuza123  (19.10.12 03:44:46)
Mobil sürümün emn altında mobil sürümden çık var. Ona tıklayınca düzelmesi lazım. En azından bende düzeldi.

  • onexey  (19.10.12 07:08:29)
Mobil sayfa için koşula bağlı yönlendirme yapılmış. Yani eğer bir bilgisayar kullanıcısı değilseniz sizi otomatik olarak mobil sayfaya yönlendiriyor.

Eğer mobil görünümü istemiyorsanız en alttan "mobil görünümden çık" diyebilirsiniz.

Hatta şunu mobil cihazınızda sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz; www.eksiduyuru.com
  • Raymond  (19.10.12 08:45:54)
Sorun yaşayanlar kullandıkları OS ve Browser'a yazabilirler mi?

  • spankenstein  (19.10.12 13:28:43)
Bu URL işe yaramadı mı?

www.eksiduyuru.com
  • Raymond  (19.10.12 13:32:59)