geçmiş olsun desem mi?

çalıştığım yerde hoşlandığım bir kız vardı 3-4 ay kovaladım ama aşık olmadığı kişiyle birlikte olamayacağı gerekçesiyle olumlu sonuçlanmadı. sonra beni facebook'tan engellemiş. ama aramızda tek bir kötü söz bile geçmemişti tanıştığımızdan beri. çok da değerli birisidir benim için. kafadengiyiz onunla. neden böyle yaptı çok anlam veremedim. belki de uzamasını istemedi bu işin. hafta başından beri konuşmuyoruz, göz göze bile gelmiyoruz. çok kırılmıştım beni engellemesine. onun da konuşmak istemediğini düşünüyorum benimle.

sorum şu. dün hasta olduğu için işe gelmemişti. bugün geldi ama hala hasta. üzülüyorum o hasta olduğunda. direkt veya gtalk'tan vs. geçmiş olsun, iyi misin falan desem mi?

not: fb dan, sen benim için değerlisin vs. gibi bir mesaj yollamıştım. ondan sonra engelledi.

deme bence hiç gerek yok şu durumda

  • berginyonbaenre  (10.10.12 13:06:35)
seni yok yere engellemiş, adam yerine bile koymamış. kırılmakta haklısın amma da çabuk yumuşadın. sen hasta olsan engelini kaldırıp çiçek mi yollardı sence? kuru bi geçmiş olsun de bence. böylece hem kırgın olduğunu anlar hem de insanlığını yapmış olursun.

  • neira  (10.10.12 13:07:36)
Kız sana yerini göstermiş; dış kapının mandalısın onun için, gereksiz kibarlık yapıp, ilgi alaka gösterip kendini daha da küçültme. Ha bak sen mesafe koy nasıl yanaşıyor sana. Karı kafası amına koyiim öküz der dururlar sonra nerde maço birini görürler dipleri düşer.

  • lpgli tosbaga  (10.10.12 13:10:01)
deme tabi ki lan.

hatun bi bok olmadan engelleyecek, konuşmayacak ama geçmiş olsun diyeceğim ha? beter olsun.
  • mattiadestro  (10.10.12 13:10:12)
ben olsam demezdim. hiç değer vermemiş ki. yokmuş gibi davranırım. insanlık göstermeyenden sen de esirge insanlığını.

  • peren perengil  (10.10.12 13:10:35)
deme olm manyak mısın? arkadaş listenden falan da çıkar.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (10.10.12 13:19:21)
senin için de "herkes gibi biri olsun" ve geçmiş olsun de, doğrudan ama.

  • matematik  (10.10.12 13:24:33)
deme panpa siktiret

  • Geceler  (10.10.12 13:28:23)
şirkette bire bir çalışmıosanız, sende onu gtalk dan engelle

  • canbonomobenseno  (10.10.12 13:30:41)
bence de deme, bi de geçmiş olsun diye arayıp mesaj atsan iyice götü kalkacak, "amma da askıntı oldu ya ezik şey" deyip sağda solda senin üzerinden hava atacak.

not: kadınım
  • halanne  (10.10.12 13:31:55)
okumadım ama, daha fazla rahatsızlık verme istersen. erkek milleti olarak yüzümüze tükürülmedikçe hep bi umut var diye düşünüyoruz sanırım.. çok feci..

  • based on a true story  (10.10.12 13:36:47)
denmez.

  • serabetan  (10.10.12 13:38:10)
  • maresalx  (10.10.12 13:44:28)
deme.
ama cok istiyorsan da yanina gidip ozellikle deme yaninda gecerken durmadan kuru bir sekilde de. ama durup da nasil oldun keske gelmeseydin bik bik yapma.
ama bosver bence. sen de sil onu bir yerlerden.
  • 65 derece  (10.10.12 14:20:36)
SANA DEĞER VERMEYENE SEN HİÇ VERME.

  • ramsesseum  (10.10.12 15:11:16)
boş ver deme hacı bundan sonra bağlantını kes.

  • zastavam76  (10.10.12 15:59:35)
ses tonunu ayarlayabileceğini bilsem tok bi sesle geçmiş olsun de diye önerecem ama senden o ışığı alamadım,halen olayın duygusallığını taşıyorsun :/

  • soluman  (10.10.12 16:25:15)