Air Drum Alacağım. Var mıdır kullanan eden?

Efendim linkteli airdrum'ı alma niyetindeyim.
www.bunlardanistiyorum.com

bundan kullanan eden var mıdır daha önce. Tepki süresi nedir ve en önemlisi çıkardığı ses bir boka benzemekte midir? "git elektro davul al buna para vereceğine" demeyin. Öylesine takılmak için alıcam. başka amacım yoktur. Öpt, tşk bye

sesi igrenc yahu.

  • compumaster  (03.12.08 08:37:41)
farklı ses tonları yok yani. tek ton üzerinden çalışıyo.
yahu böyle ufak tefek, bir şeyler arıyorum. tavsiyesi olan varsa lütfen yazıversin.

  • teritori  (03.12.08 08:44:02)
abi bunlar insani acaip yoruyor ben sana soyleyeyim. en azindan pad cok daha faydali olur keza ayarlanabilir-programlanabilir ses avantaji var (bunda yoksa kotu yani)
niye yorar, enerji aktarimi olmuyor, kollarini bosa salliyorsun sonra nefes nefese kaliyorsun filan. denedim ben bi kere. kotu yani. drumpad bak derim ama "suna bak, iyidir o!" diyemem. tercih meselesi.

  • paradoxical  (03.12.08 08:56:14)
yorgunluk konusunda benim de düşüncelerim aynı. bazen bilgisayar başında kitleniyorum bir şarkıya da üç şarkı sonra terlemeye başlıyorum. ya practice padlere de ses açısından yanaşmıyorum. şu yaştan sonra tekrar davula dönüp grup kuracak halim yok. sadece güzel bir ses tonu alabileceğim, beni eğlendirecek bir şeyler arıyorum. bir ara da akita electronic drum sete aklım gitmişti.

  • teritori  (03.12.08 09:01:45)
(git: 40567)

sakın! doğum günümde arkadaşlarıma zorla aldırdım. hassasiyeti çok kötü. ritm tutamıyorsun. cross tam bir baş belası istemeden tek ayakla twin atıyorsun. kırıp atası geliyor insanın. ses olarak trampet ve ziller fena değil ama tomlar berbat. paranla rezil olma, benim gibi hevesin kursağında kalmasın. ühü...
  • flame of feanor  (03.12.08 10:02:22)
oha la ne gel git akıllıymışım. videolarını izleyip yorum yapmışım senin sorunda. şimdi de gelip bik bik sormuşum nasıldır diye. ama adamların aleti geliştirme sürecinde videolarını izledim ses tonları fena değildi ondan sordum :(

  • teritori  (03.12.08 10:16:21)
sen bunu bi de "abi bak super bi seymis" diye gondertmistin msn'den filan ahajfklsdfj.
ohom. kotu bi urun efenim. tukaka.

  • paradoxical  (03.12.08 10:39:01)
ne zaman gönderttim la msn'de? ben daha dün akşam baktım buna ben. yalancısın sen yalancı, ne olursun gitme dur, unuttun mu küçüüüm, kickimiz olacaktı :(

  • teritori  (03.12.08 10:50:02)
baak, daha oncekine 9.9 2008 de cevap vermissin. ne cabuk unuttun kucuuum? mini hi-hat'im =P
msn logu arattirma bana simdi, atak yapicam kroskik yapicam ben daha.

  • paradoxical  (03.12.08 12:28:53)