Torrent Durdu!

Left 4 Dead II, indiriyordum, %77.5 da durdu. indirme hızı 0.1 - 0.9 kb arası, gönderme hızında ise hiç bir problem yok. yapabileceğim birşey varmı? yandı mı bu iniş çabası?

bekle, silme dosyayı. devam etme olasılığı da var.

  • şeytanın protez bacağı  (05.10.12 08:36:04)
4 saattir bekliyorum zaten. bu arada bittorent programında değerlendirme diye bir kısıma, başkalarıda aynı problemi yazmış. seed gerektiği falan söylenmiş. bu seed olayını geçiştirebilecek bir kestirme var mıdır?

  • ete summer  (05.10.12 08:39:05 ~ 08:39:17)
sanırım indirdiğin torrent'de seed yok şu an. başka hiçbir şekilde açıklanamaz bu. beklemen gerekiyor bir süre. bu süre 5 saatte olabilir 24 saatte bunuda göz önünde bulundurursan iyi olur. sonuç itibariyle inecektir öylece kalmaz seed edildiği sürece.

  • guest  (05.10.12 09:01:10)
bana da bi belgeselde olmuştu aynı şey. 2 hafta boyunca zibilyon tane başka dizi|film indirdim o anca ikinci haftanın sonunda bitti. o yüzden sakin ol kalsın listende

  • hosein  (05.10.12 10:20:48)