kartla tek çekim ama ben tek çekmemek istiyorum

550 tl lik tek çekim olan bir alışverişi bankamla görüşüp taksitlendirebiliyor muyum vardı sanki bu tarz bişey duymuştum? nasıl olur bu iş yapan duyan eden ?

işbankası internet ve telefon ile bu işlemi yapıyor. ama faiz oranı hakkında bilgim yok. bankanın 444lü telefonunu ara istersen

  • 1917  (03.10.12 15:37:51)
Taksitlendirebiliyorsunuz.
Önce kartınızdan tek çekim olarak yapacaksınız alışverişinizi.
Sonra, bankanızın 444'lü numarasını arayıp, yönlendirmelerle yapmaya çalıştığınız işlemle ilgili görüşeceğiniz kişiye ulaştıktan sonra, isteğinizi anlatacaksınız. Onlar da sizi istediğiniz taksit miktarına göre ne kadar faiz ödeyeceğiniz konusunda bilgilendirecektir. Daha sonra da onaylatmak için sorular soracak ilgilenen kişi ve ödemeniz taksitlendirilecek.
  • djarwi  (03.10.12 15:39:32 ~ 15:39:53)
Yapı Kredi'nin böyle bir nanesi var. Taksitçi diye geçiyor.

www.taksitcikart.com.tr

Otu-boku taksitlendirebiliyorsun.
  • ahmetcan44  (03.10.12 15:41:41)
garanti bankası telefonunuza msj atıyor taksitlendirmek istiyorsanız cevapla deyip şunu yazın diye. 100 tl ve üzeri her alışverişte yapıyorlar.

  • hosein  (03.10.12 15:45:53)