[]

grammar control

Genşler selam,

The ultimate guide for ..... experience in Turkey


noktalı yere herhangi bir kelime gelebilr (sex koymayın siz). Bu durumda bu cümle gramer açısından düzgün müdür? Anlamında sıkıntı yok ama. "The" kısmında falan emin olamadım.

Bir yabancı bunu okuduğunda bu nası gramer demesin

 
Experience fazla gibi sanki eger bi basliksa bu. Cikarinca direk konuyu yalin bi bicimde anlatmis olursun.


  • march or die  (03.10.12 01:55:17 ~ 01:57:20) 
experience da problem yok. başlık gayet normal. örnek :

The ultimate guide for professional experience in Turkey

(Türkiyede mesleki deneyim için tek rehber" gibi bir şey oluyo ve dilbilgisi açısından bir problem yok.
  • schizophrenia  (03.10.12 02:21:54) 
"The Ultimate Guide for Professionals in Turkey" de diyebilir. Otekisi de dogru. Ne yazdigina bagli, sadece bu sekilde daha carpici olabilir yani.


  • march or die  (03.10.12 21:56:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.