Ankara'da hava nasıl?

1 ay kadar önce 2 günlüğüne İzmir'den Ankara'ya gittim ve üzerimde İzmir'de giydiğim straples elbisem ve sandaletler vardı, dondum. Yarın yine 2 günlüğüne Ankara'ya gitmem gerekiyor. Havalar ne durumda? Neler giyiyorsunuz?

bir kaç gündür gayet iyi. şu anda da çok sıcak ama sabah yağmur çiseliyordu.

ben bu mevsimde bir yere gidecek olsam pantolon ,tişört, spor ayakkabı tercih ederdim. yanıma da bir mont alırdım.
  • sanxis  (02.10.12 12:39:28)
Bir kaç gündür gündüzleri gayet sıcak, geceleri serin oluyor. Temkinli gelmenizde fayda var.

  • bedbed  (02.10.12 12:41:24)
gündüz şort- tshirt, akşam pantolon-tshirt-gömlek giyiyorum.

  • Tam1Hi0n3  (02.10.12 12:43:18)
akşamları serinleşiyor dikkat et bir anda çarpar üzerine alacak bir şeyin olsun yanında

  • utkugunce12  (02.10.12 12:46:43)
gündüz çok sıcak, gece çok soğuk, arada yağmur çiseliyor. her türlü hava koşuluna uygun gelin. grip salgını da var bu arada haberiniz olsun.

  • boo ya moon  (02.10.12 12:47:07)
gece ve sabah erken saatler oldukça soğuk olur. ona göre giyinin.

  • girl in a coma  (02.10.12 12:51:48)
erken saatler montla dolaşıp öğle vakti donla geziyoruz.

  • spiritus sanctus  (02.10.12 13:26:47)
1. ankara'yı ankara yapan 1 nolu şey havasıdır.

2. ankara'da hava semtten semtten hayvan gibi değişebilir.

3. aynı semtte saat - dakika ile hayvan gibi değişebilir.

4. ankara karasal iklimin kitap karşılığıdır.

5. bence türkiye'nin en büyük sorunu başkent ankara'dır. bir de değişmez madde. havası bu kadar sert ve yıpratıcı olan bir başkentten kime ne hayır gelir.

6. ama yine de ehh bu günlerde hava iyi. öğlen tişörtle geziyor insanlar.

7. bence bu yazdıklarımı okuyan her ankaralı kıs kıs güler ve adam haklı der.
  • 4ekim  (02.10.12 13:30:10)