işler güçler'i komik bulmayan ben miyim sadece?

bütün yargılarımı bir kenara bırakıp ilk bölümünü, ''hadi dedim bir tane daha seyredeyim'' diyerek ikinci bölümünü de izledim:

gülmedim.

inci sözlük capslerine, swf'lerine ne bileyim illa ki bir türk prodüksiyonu isteniyorsa geniş aile'ye, vizontelelere, cem yılmaz'ın mimiklerine, efsanelerden istenirse 20 kere izlememe rağmen tosun paşa'ya falan çok gülüyorum.

recep ivedik'e, kolpaçino'ya falan yüz kasım oynamadı mesela daha önce de. işler güçler'e de anlam veremedim.

yalnız mıyım?

işbu sorum tamamen bir öz değerlendimedir. ''bunun nesine gülüyorsunuz yahu?'' gibi saçmasapan bir anlam taşımamaktadır. gülene saygım büyüktür. ben yalnız mıyım bu konuda onu merak ettim.

yalnız değilsin. bana da çok yapay, sıkıcı ve zorlama gelmişti. ilk bölümün yarısında sıkılıp bıraktım.
o dönemki haline göre zevklerin değişiyor. bazen kimsenin sevmediği bir şeyi seversin, bazen herkesin sevdiği şeyi seversin.

  • goldentitan  (27.09.12 14:20:15)
geniş aile'ye gülüp işler güçler'e gülmüyorsan büyük sorunun var hacı.

  • inancsiz deve  (27.09.12 14:21:23)
ben dizi izleyen bir adam değilim. evet kendine has bir tarzı olabilir fakat tamamen ekşici abartısı.

  • geberix  (27.09.12 14:22:09)
doğru komik değil. neden bu kadar sahiplenildi ben de anlamadım.

ayrıca geniş aile de fiyaskoydu bana göre keza leyle ile mecnunda öyle.
  • sifirin altinda  (27.09.12 14:24:49 ~ 14:26:03)
bence de komik değil kanku

  • denlar  (27.09.12 14:31:45)
Bence de komik değil.

  • johan sebastian  (27.09.12 14:40:48)
yok yalniz degilsin. sessiz kalabaligiz bence.

  • chavezding  (27.09.12 14:41:02)
biara şöyle bi twit dolaşmıştı ortalıkta: "leyla ile mecnunu sevmiyorum umarım başıma bişey gelmez" diye. o hesap ben de ne recep ivedik'e ne leyla ile mecnuna güldüm. işler güçler'i izlemedim ancak teknikerimin yarılarak anlattığı esprilerde benim yüz kasım oynamadı.

özetle yalnız değilsin.
  • hosein  (27.09.12 15:18:49)
geniş aileyi izleyen var mı diye merak ediyordum merakım giderildi sayende.

  • ayhsegul  (27.09.12 15:50:56)
hiçbir şeye gülmeyen karizma insan egosu yapmışız gençler

  • inancsiz deve  (27.09.12 16:26:50)
geniş aile ile işler güçleri kıyaslamak baştan hata

  • essoist  (27.09.12 16:41:15)
bencede komik değil tam bir hayalkırıklığı oldu benim için çalgı çengiden sonra

  • lathspell  (27.09.12 18:54:27)