ders kaydı (erasmus)

merhaba,

learning aggrement.taki dersleri değiştirmem gerekiyor. yeni alacağım derslerin türkiyedeki okulumla eşleşmesi şart mı? 30ects.yi tamamla da ne olursa olsun durumu mu var? ben zaten okulumu uzatmayı düşünüyorum, o konuda bi sıkıntım yok.

değişmiş hali de imzalanacak o belgenin, itü'de eşleşme şart ama bazı üni.ler çok gevşek oluyor. bunu kendi üniversitenden eski erasmus öğrencilerine sor, en iyi onlar bilir. her okulda farklı.

  • of dream and drama  (18.09.12 01:55:09)
evet değiştirip teslim etmen gerekiyor. derslerin de eşleşmesi gerekiyor, aksi taktirde eşleşmeyenleri saymıyorlar, seneye tekrar alıyosun,okul uzuyor. bizim üniversitede(SDÜ) böyleydi.

  • ameliee  (18.09.12 02:35:38)
@ameliee

evet aynen dediğin gibi, lakin dersleri sayıp saymamalarıyla ilgilenmiyorum ben. burada dersi alsam ve geçsem ve saydırsam bile bir şey öğrenmemiş olacağım ve türkiyede tekrar alacağım o dersi. peki prosedur olarak bi şeyi var mıdır durumun? hocama mail attım zaten de ondan yanıt gelene kadar merak ettim durumu.
  • dahinnotha  (18.09.12 03:24:23)
türkiyede tekrar alman konusunda fikrim yok maalesef. en iyisi hocanı beklemek.

  • ameliee  (18.09.12 12:14:12)