SMS ile Facebook hesabı doğrulama (Text verification)

Merhaba millet.

Facebook hesabınızın doğrulanmış hesap olabilmesi için Facebook telefonunuza bir kod gönderiyor.. Kendi telefon numaramı girdiğimde kod gönderildi diyor ama telefonuma her hangi bir kod falan gelmiyor. "Resend" dediğimde de her hangi bir mesaj gelmiyor.

Operatörüm Avea. Acaba Avea'lı olup aynı sorunu yaşayan var mıdır? Ya da genel olarak sorunun çözümünü, iletişime geçmem gereken mercîleri bilen var mıdır?

Şimdiden Teşekkürler.

NOT: Onaylama kodunu isteyen ekranları ekte gönderdim.

abi gelmeyince gelmiyor bazen bu yüzden bir ara hesabıma girememiştim de feysbuk yetkilileri halletmişti başka telefonda hattı denemek işe yarıyormuş bazen

  • taqster  (17.09.12 21:36:44)
eşin dostun telefonunu versem tekrar o telefonları kullanmaya ihtiyacım olur mu? bu yüzden o seçeneği kullanmaya çekiniyorum.

  • okanlash  (17.09.12 21:48:21)
sadece hesap çalınırsa falan olur. bir de güvenlik ayarı var onu yaparsan her farklı cihazdan girişte onay kodu ister ki yapma onu sakat. geri kalan zamanlarda ihtiyacın olmaz. cevaplara da tik atma alışkanlığı geliştir :)

  • taqster  (17.09.12 21:52:50)