Şirket Bilgisayari Porno

Selamlar,
Şirket bilgisayariyla o porno senin bu orgi benim gezdik...şimdi it'ye teslim etme vakti geldi...
browser geçmişi silme haricinde ne gibi temizlikler yapabiliriz? bi el atıverseniz

it ozellikle sizi incelemeyecekse browser gecmisleri, cookieler kayitli sifreler gibi seyleri silmeniz kafi gelir.
ayrica sirket bilgisayari gibi yerlerde gezinmek icin gizli tarama seceneklerini kullansaniz daha rahat edersiniz.

  • entrapmen  (17.09.12 20:17:02)
Gecici bellek, cerezler ve diger kisisel veriler. ccleaner ile geciver istersen.

  • dahinnotha  (17.09.12 20:17:41)
şirketinizde cyberoam tarzı bir network kuruluysa bütün hepsi kayıt edilmiştir zaten merak etmeyin.

  • dittohead  (17.09.12 20:20:18)
cclenar iyidir.

  • daglien  (17.09.12 20:34:56)
Ktunnelleri de kaydediyomudur?

  • notorious brklp  (17.09.12 20:35:00)
cyberoam vb. networking sistemlerini bir araştırın, ben gördüklerim karşısında şok olmuştum. mesela ekşide hangi başlıklara tıkladığımı bile kaydediyordu :)

  • dittohead  (17.09.12 20:41:19)
Kaydedip napiyolarki

  • notorious brklp  (17.09.12 20:49:15)
cyberoam bir firewall aslında. genelde teknolojiyi etkin kullanan firmalar network güvenliği için kullanırlar. sizi kimsenin ekstra takip edeceğini falan sanmıyorum ama, eğer var ise böyle bir program gidin bir sorun bütün geçmişinizi dökebilirler.

  • dittohead  (17.09.12 20:51:10)
şirket kendi bilgisayarını tabii ki takip altına alacak. suç falan değil, muhabbetin olan bir it personeline durumu çıtlat şakayla karışık. detayları öğrenirsin.

  • dittohead  (17.09.12 21:10:40)
şirket istediği gibi kaydedebilir, suç falan değil. asıl sen şirketin bilgisayarından suç teşkil edecek bi iş yaparsan şirkete patlar, dolayısıyla büyük şirketler hep kayıt altına alıyor sanırım. tek çare bilgi işlemden muhabbetin olan eleman olayı, yoksa izlerin kalır.

  • winstoncash  (17.09.12 22:40:35)
tck'dan örnek veren arkadaş, şahsi bilgisayarın için geçerli o. şirkete zimmetli bir bilgisayar ile öyle istediğini yapamazsın.

  • dittohead  (18.09.12 09:50:39)
güzel kardeşim, şirket network'ü üzerinde yaptığı her hareketi kaydedebilir. kendi bilgisayarı değil ki bu, çoğu şirket çeşitli kısıtlamalarla veriyor bilgisayarı ya da interneti. o zaman ona da özel hayata müdahale deyin. olası bir zararda bunun tazminini nasıl belgeleyecek şirket?

  • dittohead  (18.09.12 10:17:04)
SecureClean kullan. altyapıdaki herşeyi temizlersin

  • cetoxim  (18.09.12 12:39:26)