sadece bir diyalogunu hatırladığım filmin adını arıyorum

yaklaşık 10 sene önce tv'de zap yaparken rastgeldiğim filmde 3-5 kişi bir odada toplanmış tanrının varlığını sorguluyorlardı, birisi artık dayanamayıp elindeki tabancayı şakağına dayayıp sorunun cevabını bulmaya gidiyorum diyerek hakkın rahmetine kavuşuyordu. tek hatırladığım replik bu. filmi bilen çıkar mı acep?

yüzbinlerce yıldır yaşadığını iddaa eden bi adam varmıydı?

  • 05  (17.09.12 02:50:33)
film bu. ama 2007 yapımı.

  • lemmiwinks  (17.09.12 02:55:52)
yok hayır o film değil lemmiwinks, hem ddediğin filmde böyle bir sahne yok hem de benim bahsettiğim film kesinlikle 2000'lerden önce.

  • candanag  (17.09.12 02:59:27)
adam 10 sene önceki filmden bahsediyor. the man from earth ise 2007 yapımı.

  • mmrsrkn  (17.09.12 02:59:29)
Şu olabilir mi? www.imdb.com

Ölümden sonraki yaşamı merak eden 5 tıp öğrencisinin sırayla birbirlerini öldürüp, ilk yardım ile tekrar diriltmeleri.
  • tahrik olmusken objektif olamam  (17.09.12 03:34:41)
o da olmamalı diye düşünüyorum t.a.o.o, ama merak ettim izlememiştim bunu, bahsettiğim film salt öte dünya merakı vs. ile ilgili değildi diye hatırlıyorum

  • candanag  (17.09.12 10:09:12)